“Barcelona” gatavojas veikt iespaidīgu darījumu, lai iegūtu Neimaru

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: UEFA

Spānijas futbola grands “” ir gatavs iespaidīgā darījumā iegūt Parīzes “Saint-Germain” (PSG) brazīliešu zvaigzni, 27 gadus veco Neimaru, kurš tādējādi atgrieztos sava kādreizējā kluba sastāvā.

Kā ziņo medijs ESPN, “Barcelona” ir gatava maksāt 100 miljonus eiro un uz PSG nosūtīt horvātu centra pussargu, 31 gadu veco Ivanu Rakitiču un brazīliešu uzbrūkošo pussargu Filipi Koutinju, kurš ir Neimara vienaudzis.

Sākotnēji PSG noraidīja “Barcelona” piedāvājumu, kurā tika iekļauts Koutinju un pārejas maksa 60 miljonu eiro vērtībā. Šobrīd summa ir palielināta un piedāvājumam pievienots arī Rakitičs.

Barselona gan labprāt nemaksātu 100 miljonus, bet gan nosūtītu uz PSG vēl kādu spēlētāju, piemēram, 22 gadus veco uzbrucēju Usmanu Dembelē vai 25 gadus veco aizsargu Nelsonu Semedo. PSG nav ieinteresēta iegūt Raktiču, tomēr labprāt savā paspārnē redzētu Koutinju, kā arī Semedo.

vēlas atgriezties Barselonā, bet Spānijas mediji ievērojuši viņa advokātu ieejot kluba ofisā pirmdien.

Tiek ziņots, ka “Neimara jautājums” var tikt atrisināts 15. vai 16.augustā, kad Liverpūlē norisināsies Eiropas futbola klubu asociācijas sanāksme, kurā piedalīsies gan PSG, gan “Barcelona” prezidenti.

Neimars ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas Neimars pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par