“Barcelona” gūst 6000. vārtus un Spānijas čempionātu sāk ar uzvaru (VIDEO)

19/08/2018 10:02
Lionels Mesi, Sportazinas.com

Sestdien Spānijas futbola čempionātu (“La Liga”) sāka līdzšinējā čempionvienība “Barcelona”, kas pirmās kārtas mačā savā laukumā ar 3:0 pārspēja “Deportivo Alaves” vienību. Spēlē “Barcelona” klubs guva 6000. vārtus “La Liga” ietvaros, tos gūstot Lionelam Mesi.

Spānijas čempione “Barcelona” savu sezonu sāka pirms sešām dienām, kad izcīnīts Spānijas Superkauss, uzveicot “Sevilla” vienību. Tikmēr “La Liga” Barselonas klubs sāka ar maču pret “Deportivo Alaves” komandu, kas pagājušajā sezonā ierindojās 14. vietā.

Mača sākums “Barcelona” vienībai bija grūts un dēļ “Alaves” organizētās aizsardzības titulētajam klubam bīstamus uzbrukumus izveidot neizdevās. Tikai neilgi pirms pirmā puslaika beigām “Barcelona” būtiski sāka apdraudēt pretinieku vārtus. 38. minūtē Mesi izpildītais brīvsitiens trāpīja pa vārtu pārliktni, bet vēlāk Usmans Dembelē nerealizēja izgājienu viens pret vienu. Tā pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 0:0.

Līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem bija jāgaida 64 minūtes, kad Mesi atkal nopelnīja brīvsitienu un raidīja to “Alaves” vārtos. Tie bija “Barcelona” 6000. vārti “La Liga” turnīrā. Jāpiebilst, ka arī 5000. vārtus 2009. gada februārī guva tieši Mesi.

Argentīnietim neilgi pēc tam bija vēl viena iespēja gūt vārtus, taču viņš otro reizi spēlē trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida vēl nepilnas 20 minūtes, kad brazīlietis Koutinju 83. minūtē izkārtoja sev labu sitiena pozīciju un nekļūdījās. Mača izskaņā Mesi vēl spēja gūt otros vārtus spēlē un “Barcelona” svinēja uzvaru ar 3:0.

Citos sestdienas mačos Bigo “Celta” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Barselonas “Espanyol” un “Villarreal CF” ar 1:2 atzina Sansebastjanas “Real Sociedad” pārākumu.