“Barcelona” gūst četrus vārtus un ielaužas Čempionu līgas zonā

06/02/2022 23:57
FC Barcelona

Šovakar “Barcelona” savā laukumā ar 4:2 apspēlēja Madrides “Atletico”, kas komandai ļāvis pakāpties uz ceturto vietu Spānijas čempionātā.

Mājinieki jau astotajā minūtē nonāca iedzinējos, atzīmējoties Janikam Karasko. Atbilde sekoja nekavējoties, jo divas minūtes vēlāk “Barcelona” aizsargs Žorže Alba panāca izlīdzinājumu. Puslaika turpinājumā vārtus guva arī 17 gadus vecais Gavi, kā arī Ronalds Arauho, komandai mača pirmo pusi noslēdzot ar 3:1.

Īsi pēc otrā puslaika sākuma Dani Alvess panāca jau 4:1. Spēles turpinājumā Luiss Svaress samazināja deficītu līdz 4:2, savukārt 59 minūtē ceturto vārtu autors Alvess tika noraidīts no laukuma, “Barcelona” vienībai paliekot mazākumā.

“Valencia” un “Real Sociedad” mačā vārti netika gūti, “Betis” ar 0:2 zaudēja “Villareal”, bet Madrides “Real” pateicoties Marko Asensio vārtu guvumam 74. minūtē tika pie trīs punktiem spēlē pret “Granada”.

Itālija

Bergamo “Atalanta” savā laukumā ar 1:2 zaudēja lejasgala vienībai “Cagliari”, saasinot cīņu par vietu Čempionu līgas zonā. 53. minūtē mājiniece, kura tobrīd atradās iedzinējos ar 0:1, palika mazākumā. Tas gan netraucēja panākt izlīdzinājumu, 64. minūtē izceļoties Hose Palomino. Tomēr “Cagliari” salauza pretinieku pretestību, uzvaras vārtus četras minūtes vēlāk gūstot Gastonam Pereiro.

Vēl “Sampdoria” ar 4:0 sagrāva “Sassuolo”, “Venezia” ar 0:2 zaudēja “Napoli”, “Juventus” ar 2:0 apspēlēja “Verona”, “Udinese” ar identisku rezultātu pieveica “Torino”, bet “Bologna” un “Empoli” spēlē vārti netika gūti.

Vācija

Dortmundes “Borussia” ar 2:5 zaudēja Leverkūzenes “Bayer”. Šajā spēlē katra no komandām pa vienai reizei iesita bumbu savos vārtos. Uzvaru ar trīs golu pārsvaru svinēja arī “Wolfsburg” – 4:1 pret “Greuther Furth”. Pusi no uzvarētāju vārtiem guva 19 gadīgais Asters Vranks.

Francija

Parīzes “Saint-Germain” ar 5:1 sagrāva “Lille”. Divus vārtus guva portugāļu aizsargs Danilo, precīzi bijuši arī Kilians Mbapē, Presnels Kimpembe un Lionels Mesi, savukārt pretinieku komandā precīzs bija Svens Botmans.

Francijā norisinājās vēl sešas spēles: “Lorient” – “Lens” 2:0, “Nice” – “Clermont” 0:1, “Reims” – Bordeaux 5:0, “Strasbourg” – “Nantes” 1:0, “Troyes” – “Metz” 0:0, “Rennes” – “Brest” 2:0.