“Barcelona” leģenda turpinās trenēt Kataras klubu

13/05/2021 13:29

Čavi pagarinājis līgumu par Kataras futbola kluba “Al-Sadd” trenēšanu, tādējādi kliedējot kārtējās baumas par viņa atgriešanos “Barcelona” komandā stūrmaņa statusā. Klubs ar 41 gadu veco Čavi līgumu pagarinājis līdz 2023.gadam.

“Al-Sadd” aizvadītajā sezonā triumfēja Kataras meistarsacīkstēs, bet AFC Čempionu līgā sasniegusi otro posmu. Čavi komandas stūri pārņēma aizpērn maijā, taču kopš tā laika viņa vārds vairākkārt ticis piesaukts saistībā ar “Barcelona” trenēšanu. “Al-Sadd” komanda ar Čavi pie stūres izcīnījusi sešas dažādas vietējās nozīmēs trofejas.

Čavi “Barcelona” komandai pievienojās 1991.gadā 11 gadu vecumā. Viņš tās sastāvā aizvadīja vairāk nekā 760 spēles, kas ir rekords starp visiem futbolistiem. Spānis “Barcelona” sastāvā četras reizes triumfēja UEFA Čempionu līgā un astoņas reizes uzvarēja Spānijas čempionātā. Savukārt 2015.gadā viņš pameta klubu, lai turpinātu karjeru Katarā. Aizpērn viņš pirmo reizi “Al Sadd” sastāvā kļuva par Kataras čempionu.

Tāpat Čavi ir 2010.gada Pasaules kausa ieguvējs. Pussargs Spānijas valstsvienībā aizvadīja 133 mačus, gūstot 13 vārtus, divus no tiem mačos pret Latvijas izlasi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…