“Barcelona” mazākumā zaudē vārtus un nenosargā uzvaru

08/01/2022 22:05

Spānija

Šodien Spānijas “La Liga” turnīrā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām “Barcelona” nespēja noturēt pārsvaru pret “Granada” futbolistiem, mačam noslēdzoties ar rezultātu 1:1.

Pirmajā puslaikā komandas vārtus neguva, bet 10. minūtē aizmugures dēļ netika ieskaitīti “Barcleona” spēlētāja Lūka de Jonga vārtu guvums. Otrajās 45 minūtēs de Jongs 57. minūtē jau noteikumu robežās raidīja bumbu pretinieku vārtos, izvirzot Barselonas vienību vadībā. Dueļa pavērsiens notika 79. minūtē, kad otro dzelteno kartīti saņēma 17 gadus vecais “Barcelona” talants Gavi, atstājot savu klubu mazākumā. 89. minūtē to izmantoja “Granada” pussargs Antonio Puertašs, panākot izlīdzinājumu uz rezultāta tablo.

Tikmēr pie uzvarām un trīs punktiem “La Liga” turnīra tabulā tika “Levante”, kas ar rezultātu 2:0 apspēlēja “Mallorca”, kā arī “Real Sociedad”, kas ar 1:0 pieveica “Celta Vigo”.