“Barcelona” nespēj gūt vārtus Seviljā un dod iespēju “Real” pārņemt līderpozīciju

20/06/2020 22:53

Spānijas futbola čempionāta līdervienība “Barcelona” piektdien nespēja izcīnīt uzvaru 30.kārtas spēlē, tādējādi Madrides “Real” būs iespēja apsteigt barseloniešus.

“Barcelona” viesos cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar pašlaik trešajā pozīcijā esošo “Sevilla”.

Šajā mačā pirmo reizi “Barcelona” pamatsastāvā pēc ceļgala operācijas izgāja Luiss Svaress, kamēr Lionels Mesi tīkoja pēc saviem 700.vārtiem profesionāļa karjerā.

Pirmajā puslaikā nevienai komandai nebija izcilu vārtu gūšanas momentu, bet spēles otrajā daļā viesus no zaudētiem vārtiem glāba Marks Andrē ter Štēgens, atvairot Lukasa Okamposa un Munira El Hadadi sitienus. Barselonas komandai vislabākā iespēja bija divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc Žordi Albas piespēles Svaress sita nedaudz pār vārtiem.

“Šāds rezultāts mūs nostāda pozīcijā, kur nekas vairs nav atkarīgs no pašiem. Domāju, ka tagad vairs nebūs vienkārši uzvarēt čempionātu. Darīsim visu iespējamo, turklāt arī “Real” var zaudēt punktus,” pēc mača teica Žerārs Pikē.

Madridieši svētdien viesosies pie “Real Sociedad” un uzvaras gadījumā pārņems līderpozīciju no Barselonas kluba, jo savstarpējās spēlēs Zinedina Zidāna vadītajai komandai ir labāka bilance.

Tikmēr sestdien “Getafe” mājās cīnījās 1:1 (1:1) ar “Eibar”, zaudējot punktus skrējienā par ceturto vietu. “Getafe” komandu 30.minūtē vadībā izvirzīja Oghenekaro Etebo, bet puslaika beigās 1:1 panāca Šarliss.

Citā mačā Eirokausu zonā nostabilizējās “Villarreal”, kas viesos ar 1:0 (1:0) uzveica “Granada” komandu. Vienīgos vārtu guva Žerārs Moreno.

Vēl vienā mačā “Mallorca” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Leganes”. Abas vienības cenšas izkļūt no izkrišanas zonas, un neizšķirts tām bija pagalam neizdevīgs rezultāts.

Citviet Bilbao “Athletic” mājās ar 1:0 (1:0) uzveica Seviljas “Real Betis”, bet “Levante” izbraukumā ar 3:1 (1:1) sarūgtināja pastarīti Barselonas “Espanyol”.

Spānijas čempionāta vadībā ar 65 punktiem 30 spēlēs ir “Barcelona”, 62 punkti 29 mačos ir Madrides “Real” komandai, kam ar 52 punktiem 30 dueļos seko “Sevilla”. Aiz pirmā trijnieka ar 49 punktiem 29 cīņās ir Madrides “Atletico” vienība, kas par punktu apsteidz 30 dueļus aizvadījušo “Getafe”,  bet par diviem – Sansevastjanas “Real Sociedad” un “Villarreal” vienības.