“Barcelona” noliedz, ka būtu nelegāli centusies iegūt Rabio

REUTERS/Stephane Mahe

Spānijas čempione futbolā “FC Barcelona” noliegusi to, ka būtu nelegāli centusies iegūt Francijas futbola granda Parīzes “Saint Germain” pussargu Adrienu Rabio, vēsta “BBC Sports”.

23 gadus vecajam futbolistam līgums ar “Saint Germain” beigsies pēc šīs sezonas, taču ar jauniem klubiem viņš var sākt pārrunas no rītdienas – 1. janvāra, kad atvērsies jauns transfēru logs.

Tas nozīmē, ka ja kāds klubs ar futbolistu sāktu pārrunas ātrāk par 1. janvāri, tad tas būtu rupjš spēlētāju tirgus noteikumu pārkāpums.

Pats Katalonijas klubs izplatīja šādu paziņojumu: “Ar Rabio neesam kontaktējušies un neesam pārkāpuši noteikumus. Vienīgās reizes, kad sakarā ar šo spēlētāju notika dialogs bija augustā un pagājušajā nedēļā, kad par to runājām ar Parīzes kluba sporta direktoru. “Barcelona” ir ļoti svarīgi būt augstākajā līmenī visās jomās – arī pilnīgas transfēru darījumu atklātības nodrošināšanā.”

PSG kluba sporta direktors Antero Enrike vietnei “Yahoo Sports” iepriekš atklāja, ka Rabio Francijas čempionē vairs nespēlēs, ja klubs ar viņu nenoslēgšot jaunu līgumu.

Adriens Francijas “Ligue 1” grandu pārstāv jau kopš 2013. gada, bet šosezon viņš visos turnīros kluba sastāvā laukumā izgājis 20 mačos, izceļoties ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par