“Barcelona” paliek mazākumā, bet nosargā pirmo vietu

04/01/2020 23:57

Spānijas čempionāta līdere “Barcelona” šodien cīnījās neizšķirti ar citu šīs pilsētas komandu “Espanyol” – 2:2.

Laukuma saimnieki atklāja rezultātu pirmajā puslaikā, kad pēc Marka Roka centrējuma Dāvids Lopezs ar galvu ieraidīja bumbu vārtos. “Barcelona” atbildēja mača otrajā pusē, kad Luiss Svaress panāca neizšķirtu, bet Arturo Vidals pēc Svaresa piespēles izvirzīja čempionāta līderi vadībā – 1:2.

75. minūtē Frenkijs de Jongs bija spiests pārkāpt noteikumus, lai apturētu “Espanyol” pretuzbrukumu. Viņa tas bija otrais brīdinājums un pussargs bija spiests atstāt laukumu. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām uz maiņu iznākušais Lejs Vu izlīdzināja rezultātu – 2:2.

Vēl vienā spēlē vicelīdere Madrides “Real” ar 3:0 apspēlēja “Getafe”. Divus vārtus guva Rafaels Varāns, bet īsi pirms finālsvilpes punktu pielika Luka Modričs.

Gan “Barcelona”, gan “Real” ir pa 40 punktiem 19 spēlēs, Barselonas vienība ieņem pirmo vietu, Madrides komanda – otro.

Citos mačos “Valencia” ar 1:0 pieveica “Eibar”, bet Madrides “Atletico” ar 2:1 uzvarēja Valensijas “Levante”.