“Barcelona” prezidents atklāj, vai Setiens trenēs klubu arī nākamsezon

02/08/2020 11:35

Spānijas futbola čempionāta granda “Barcelona” prezidents Žozeps Bartomeu intervijā medijam “Diario Sport” noliedza informāciju par vienības galvenā trenera Kike Setiena iespējamo atkāpšanos no Katalonijas kluba galvenā trenera amata.

Setiens par “Barcelona” galveno treneri kļuva šī gada 14. janvārī, kad komanda šķirās no līdzšinējā 55 gadus vecā trenera Ernesto Valverdes, kurš kopā ar klubu strādāja no 2017.gada. Setiens parakstīja līgumu ar komandu līdz 2022. gadam.

Šosezon Setiena vadībā “Barcelona” Spānijas čempionātā finišēja otrajā vietā, tronī pēc trīs gadu pārtraukuma atgriežoties Madrides “Real” komandai. Iepriekš medijos parādījās ziņas, ka kluba vadība nav apmierināta ar vienības galvenā trenera panākumiem, jo šosezon “Barcelona” nespēja triumfēt ne Spānijas kausā, ne Spānijas futbola čempionātā, tādējādi bez trofejām Spānijā paliekot pirmo reizi kopš 2014.gada, taču kluba prezidents šādas baumas noraidījis.

“Setienam ir spēkā esošs līgums. Kad iecēlām viņu par galveno treneri, mēs jau skaidrojām, ka tas ir ne tikai šīs sezonas, bet arī nākamo sezonu projekts,” atklāja kluba prezidents. “Ir grūti novērtēt trenera darbu, spriežot tikai pēc vairākiem mēnešiem, turklāt bija pandēmijas izraisīts pārtraukums. Kā teica [Arturo] Vidals, viņam bija ļoti maz laika, lai labāk iepazītu spēlētājus.”

“Mēs nekad nebijām domājuši par trenera maiņu. Es zinu, ka ir bijušas dažādas publikācijas, taču mēs šādu iespēju neapspriedām. Mūsu treneris ir Setiens. Mēs neveicām sarunas ne ar [Lorānu] Blānu, ne ar kādu citu,” atklāja Bartomeu. “Es kontaktējos ar Čavi, jo mums ir labas attiecības, bet viņš tikko pagarināja līgumu [ar “Al-Sadd” komandu]. Kādu dienu viņš vadīs “Barcelona”, bet viņš pats izlems kad.”

61 gadu vecais Setiens iepriekš no 2017. gada strādāja “Real Betis” komandā, bet “Barcelona” kļuva par viņa karjerā lielāko klubs, kuru speciālists trenējis. Savulaik kā spēlētājs viņš dažus mačus ir aizvadījis arī Spānijas izlasē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…