“Barcelona” prezidents: Dembele ir labāks par Neimāru

Usmans Dembele,
Usmans UEFA Champions League

Spānijas futbola kluba “” prezidents Žozē Bartomeu intervijā ar “Mundo Deportivo” izteicies par vairākiem savas komandas spēlētājiem un apgalvojis, ka franču uzbrucējs ir labāks spēlētājs par pasaules dārgāko futbolistu brazīlieti Neimāru.

“[Ivans] Rakitičs mūsu komandai ir ļoti svarīgs spēlētājs. Mēs patiešām viņam apsolījām apjomīgāku kontraktu. Viņa sportiskais līmenis mūs pilnībā apmierina, bet neesam piedāvājuši jaunu līgumu, jo klubam ir nelielas finansiālās problēmas,” atklāja “Barca” prezidents.

Horvātu pussargs šobrīd atalgojumā saņem sešus 6,9 miljonus eiro sezonā.

“Iepriekš vairākkārt esmu teicis, ka pateicoties Neimāra pārdošanai, varējām izveidot duetu Dembele – [Felipe] Koutinju. Dembele līmenis šobrīd ir augstāks nekā Neimāram, jo viņš beidzot ir adaptējies un saprot mūsu prasības. Viņš šobrīd ir labāks spēlētājs,” uzskata Bartomeu.

Dembele šosezon 25 mačos Spānijas līgā izcēlies ar astoņiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Bartomeu turpināja: “Koutinju aizvada lielisku sezonu un viņš ir neatkārtojams spēlētājs. Iepriekšējā sezonā viņš ar mums kopā bija tikai sešus mēnešus, bet “Barcelona” sastāvā spēlēt un iekļauties nav viegli. Šogad viņš demonstrē daudz labāku sniegumu. Tāpēc nenožēlojam savu izvēli pārdot Neimāru.”

Atgādināsim, ka Barselonas klubs Neimāru 2017. gada vasarā par pasaules futbola transfēru rekordsummu 222 miljoniem eiro pārdeva Francijas grandam Parīzes “Saint-Germain”.

“Barcelona” šobrīd Spānijas čempionātā atrodas līderpozicījā, par deviņiem punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus Madrides “Athletico”, bet trešajā vietā atrodas nesamierināmais pretinieks Madrides “Real”, kuru “Barca apsteidz jau par 14 punktu tiesu. Līdz čempionāta beigām atlikušas sešas spēļu kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par