“Barcelona” samaļ miltos “Athletic” un 31. reizi izcīna Spānijas kausu

18/04/2021 00:21

Vēlā vakara stundā Spānijas Karaļa kausa izcīņas jeb “Copa del Rey” finālā uzvaru guva “Barcelona”, kas dominēja visos spēles aspektos un ar rezultātu 4:0 (0:0) sagrāva Bilbao “Athletic” komandu.

“Barcelona” tādējādi Spānijas kausu ieguva 31. reizi kluba pastāvēšanas vēsturē. Neviens cits spāņu klubs vietējā kausa izcīņā nav triumfējis tik daudz reižu. Jāatzīmē, ka tuvākajai sekotājai “Athletic” ir 23 panākumi Karaļa kausā.

Jau no spēles pirmajām minūtēm “Barcelona” piederēja pilnīga dominance bumbas kontrolē, taču ar vārtu gūšanu tik labi nesekmējās. Vienā no epizodēm Frenkijs de Jongs sita pa vārtu stabu, taču dažas izdevības radās arī Bilbao klubam. Neviena no komandām 45 minūtēs vārtus neguva, tādēļ pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0.

Otrajā spēles nogrieznī “Barcelona” tika atalgota par neskaitāmajiem uzbrukumiem. Rezultātu 60. minūtē atklāja Antuāns Grīzmans, bet jau 63. minūtē pēc de Jonga vārtu guvuma rezultāts vēstīja 2:0. Mača 68. minūtē Lionels Mesi guva ļoti skaistus vārtus. “Barcelona” kapteinis nonāca aci pret aci ar aizsargu, viņu veikli apspēlēja un ar izcili precīzu sitienu tālajā stūrī pa zemi panāca 3:0.

Mesi guva vēl vienus vārtus 72. minūtē (4:0), kā arī ar golu 86. minūtē izcēlās Grīzmans, taču video tiesnesis atkārtojumā fiksēja burtiski dažu centimetru aizmuguri un sitienu neiskaitīja. Neskatoties uz to, “Barca” guva graujošu panākumu un spēlētāji virs galvām cēla Karaļa kausu.