“Barcelona” saņem triecienu – ter Štēgenam pēc smagas traumas veiks operāciju

23/09/2024 14:28
Nokopēts
Marks Andrē ter Štēgens

Spānijas augstākās futbola kluba “Barcelona” vārtsargam Markam Andrē ter Štēgenam tiks veikta plīsušās ceļgala saites operācija, paziņojis klubs.

Jau ziņots, ka 32 gadus vecais Vācijas izlases spēlētājs saites plīsumu svētdien guva Spānijas futbola čempionāta spēlē, “Barcelona” viesos ar 5:1 pārspējot “Villarreal”. Vārtsargs laukumu uz nestuvēm pameta pirmā puslaika izskaņā, kad pēc tvertas bumbas neveiksmīgi piezemējās un savainoja labās kājas ceļgalu.

Reklāma
Saturs turpinās

“Pirmdienas pēcpusdienā ter Štēgenam tiks veikta ķirurģiska operācija,” pēc kuras beigām klubs informēs par tās rezultātiem, teikts Barselonas vienības paziņojumā.

Iespējams, ka pēc operācijas Barselonas kapteinis laukumā šosezon vairs neatgriezīsies. Tiek lēsts, ka ter Štēgens izlaidīs septiņus līdz astoņus mēnešus.

Čempionāta kopvērtējumā “Barcelona” ar 18 punktiem sešos mačos ir līdere, par četriem punktiem atpaliek pagājušās sezonas čempione Madrides “Real”, bet 13 punkti septiņos mačos ir Bilbao “Athletic” vienībai.

array(1) { [0]=> int(475953) }
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām