“Barcelona” tiek pie divām sarkanajām kartītēm un nespēj gūt vārtus “La Liga” mačā

24/09/2021 08:43

Spānijas “La Liga” turnīrā vakar norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām “Barcelona” nespēja gūt vārtus pret “Cadiz” vienību, mačam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Dueļa 65. minūtē otro dzelteno kartīti saņēma Barselonas vienības pussargs Frenkijs De Jongs, atstājot savu komandu mazākumā. Tāpat otrā puslaika komensācijas laika septītajā minūtē tiesnesis sarkano kartīti parādīja “Barcelona” galvenajam trenerim Ronaldam Kūmanam. “Barcelona” šis bija otrais neižsķirts pēc kārtas. Arī futbolā populārais “xG” rādītājs parāda, ka “Barcelona” pēc spēles gaitas nebija jāgūst pat vieni vārti. Jaatgādina, ka “xG” ir izveidoto momentu kvalitātes novērtējums.

Tikmēr citā cīņā pie uzvaras tika “Real Sociedad” klubs, kas ar rezultatīvā spēlē ar 3:2 pārspēja “Granada”. Divus vārtus uzvarētajiem guva aizsargs Arics Elustondo. Tāpat “Betis” ar rezultātu 3:1 pieveica “Osasuna” futbolistus. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, bet uzvaru “Betis” panāca ar Juanmi vārtiem 80. minūtē un Viliama Hosē precīzajam sitienam 93. minūtē.

Itālija

Itālijas A sērijā pie pārliecinoša panākuma vakar tika “Napoli”, kas ar 4:0 sagrāva “Sampdoria” klubu. “Napoli” labā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Viktors Osimhens, bet pa reizei atzīmējās Fabians Ruiss un polis Pjotrs Zielinskis. Šī uzvara ļāva “Napoli” nostiprināt savu pirmo pozīciju turnīrā, jo līdz šim vienība piecās spēlēs svinējusi tikai uzvaras, ielaižot vien divus vārtus.

Tikmēr “Roma”, neskatoties uz to, ka 90. minūtē tika noraidīts viņu spēlētājs Lorenco Pelegrini, spēja ar 1:0 gūt virsroku pār “Udinese”. Vienīgo golu “Roma” labā iesita Temijs Ābrahams. Savukārt “Torino” un Romas “Lazio” cīņa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, otrā puslaika kompensācijas minūtēs “pendeli” realizējot “Lazio” uzbrucējam Čiro Immobilem.