“Barcelona” un Madrides “Real” izcīna uzvaras Spānijas čempionāta mačos (VIDEO)

27/01/2019 23:40

Spānijas futbola grandi “Barcelona” un Madrides “Real” svētdien tika pie panākumiem spēcīgākās līgas spēlēs.

“Barcelona” ar 2:0 apspēlēja mazākumā esošo “Girona”. Barselonas klubs nonāca skaitliskajā vairākumā 51. minūtē, kad otru dzelteno kartīti nopelnīja Bernardo Espinosa.

Savukārt ar vārtu guvumiem šajā mačā izcēlās Nelsons Semedo un Lionels Mesi, kuri vārtus guva katrs savā puslaikā. Semedo ar precīzu sitienu atzīmējās devītajā minūtē, bet Mesi 68. minūtē.

Barselonas vienībai šī bija pirmā uzvara pēc 23. janvārī piedzīvotā zaudējuma Karaļa kausā pret  “Sevilla” (0:2).

Tikmēr citā cīņā Madrides “Real” ar 4:2 droši tika galā ar Barselonas “Espanyol” komandu. Jau spēles 15. minūtē rezultāts vēstīja 2:0 “Real” labā, jo ar vārtu guvumiem bija izcēlušies Karims Benzemā un Serhio Ramoss, taču pēc desmit minūtēm vienus vārtus atguva Leu Babtistāu.

Karims Benzemā gan pirmā puslaika kompensācijas laikā atkal panāca divu vārtu pārsvaru, rezultātam kļūstot 3:1, bet Gerets Beils otrajā puslaikā guva komandas ceturtos vārtus. “Espanyol” izdevās vienus vārtus atspēlēt 81. minūtē, kad precīzs bija Roberto Rosaless.

“Real” komandai šī bija ceturtā uzvara pēdējos piecos mačos.

Jāatzīmē, ka šajā spēļu kārtā panākumu guva arī cits Spānijas vadošais klubs Madrides “Atletico”, kas ar 2:0 uzveica “Getafe” vienību. Šajā spēlē madridieši uz īsu brīdi bija visai lielā skaitliskajā vairākumā, jo “Getafe” otrā puslaika kompensācijas laikā nopelnīja otro sarkano kartīti, kamēr pirmā tika parādīta 88. minūtē.