“Barcelona” un Neimars vienojas izbeigt tiesisko strīdu par līguma laušanu

26/07/2021 23:00
Neimars, www.sportazinas.com

Spānijas futbola klubs “Barcelona” un brazīliešu uzbrucējs Neimars vienojušies izbeigt ilgstošo strīdu par Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spēlētāja līgumu. Pirmdien Spānijas futbola klubs paziņoja, ka lieta ir izbeigta ārpustiesas procesā, tādējādi pēc abpusējas vienošanās slēgtas divas prasības par darba tiesību pārkāpumiem un viena civilā prasība.

Brazīlietis apgalvoja, ka no “La Liga” granda nav saņēmis piemaksas 43,6 miljonus eiro apmērā. Neimars uzstāja, ka šāda summa viņam pienākas, kā piemaksa par to, ka ar katalāņu klubu 2016.gadā parakstīja jaunu piecu gadu līgumu, bet jau nākamajā gadā tika pārdots PSG.

Pērn jūnijā tiesnesis apmierināja “Barcelona” prasību, ka Neimaram jāmaksā savam bijušajam klubam 6,7 miljoni eiro. Kopš ierašanās 2017.gadā no “Barcelona” brazīlietis Parīzes klubam ir palīdzējis izcīnīt trīs “Ligue 1” čempiona titulus. Transfēra nauda (222 miljoni eiro) no Barselonas kluba uz Parīzi joprojām ir vislielākā futbola vēsturē. Neimara un PSG līgums šogad pagarināts līdz 2025.gadam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…