“Barcelona” uzbrucējs Agvero nogādāts slimnīcā padziļinātu sirds izmeklējumu veikšanai

31/10/2021 12:22
Serhio Agvero

Spānijas futbola čempionāta granda “Bacelona” uzbrucējs Serhio Agvero ievietots slimnīcā, kur tuvākajā laikā viņam tiks veikta sirds izmeklēšana, teikts komandas oficiālajā paziņojumā sociālajos tīklos.

Jau ziņots, ka sestdienas vakarā “Barcelona” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Alaves”, nespējot uzvarēt jau trešo maču pēc kārtas. Spēles 41.minūtē Agvero sajuta reiboni un diskomfortu krūtīs pēc kā tika nomainīts. 33 gadus vecajam argentīnietim tika konstatēta tahikardija, proti, palielināta sirdsdarbība, tāpēc futbolists tika nosūtīts uz slimnīcu, kur tuvākajā laikā tiks veikti viņa sirds izmeklējumi.

Agvero šosezon laukumā devies tikai četros mačos Spānijas futbola čempionātā, atzīmējoties ar vienu vārtu guvumu. Argentīnietis, kurš “Barcelona” pievienojās starpsezonā no Mančesteras “City”, izlaida sezonas ievadu pēc cīpslas plīsuma labās kājas ikru muskulī, kas tika konstatēts augustā.

Tāpat sestdienas spēlē laukumu priekšlaicīgi pameta Katalonijas kluba aizsargs Žerārs Pikē, kurš tika nomainīts 70.minūtē. 34 gadus vecais futbolists pārslogoja labās kājas pēdas muskulis, taču traumas nopietnība būs zināma vien pēc padziļinātākiem izmeklējumiem.

Barselonas komanda šobrīd nav spējusi uzvarēt pēdējās trīs Spānijas čempionāta spēlēs pēc kārtas un ar 16 punktiem 11 spēlēs ieņem devīto vietu ārpus Eirokausu zonas.