“Barcelona” vēlas iegādāties Grīzmanu pirms Pasaules kausa

Antuāns Grīzmans, Sportazinas.com
foto: The Sun

Spānijas futbola grands “” ticis skaidrībā ar prioritātēm gaidāmajā transfēru periodā, kas atvērsies janvārī.

Pēc Katalonijas laikraksta El Mundo Deportivo rīcībā esošās informācijas, “Barca” jau ziemā centīsies iegūt savā īpašumā Antuānu Grīzmanu, kurš šobrīd pārstāv Madrides “Atletico” rindas.

Viens no iemesliem – iegūt franču uzbrucēju pirms gaidāma Pasaules kausa finālturnīra, kas šovasar norisināsies Krievijā, lai nepaceltos uzbrucēja cena.

Interesanti, ka “Atletico” ar Grīzmanu līgumu pagarināja šajā vasarā, bet tajā iekļauts punkts, ja kāda komanda vēlēsies iegādāties uzbrucēju, tad atrunātā izpirkuma maksa būs 200 miljoni eiro, savukārt pēc gada tā samazināsies uz pusi un būs 100 miljoni. Tas tāpēc, ka Madrides klubam šobrīd ir transfēru liegums un klubs ar šādu soli vēlējies preventīvi atraidīt citu klubu interesi par uzbrucēju.

Tāpat “Barcelona” sakarā tiek locīts Anglijas izlases un “Tottenham” pussarga Deles Alī vārds. Klubam tuvu stāvoši avoti ziņo, ka arī viņu “Barcelona” vēlas iegūt savā īpašumā jau ziemā.

Katalonijas klubs nav atmetis arī cerības par “Liverpool” pussarga Felipes Koutinjo iegādi. Jau vasarā “Barcelona” aktīvi mēģināja brazīli iegādāties, taču nu arī Parīzes “Saint-Germain” paziņojusi, ka iesaistīsies cīņā par Koutinjo pakalpojumiem.

Kā galvenais iemesls tam ir Neimāra, kurš vasarā pameta “Barcelona”, lai pievienotos PSG, vēlme redzēt sev blakus Koutinjo, kurš ir labs draugs uzbrucējam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par