“Barcelona” viceprezidents: Esam kontaktējušies ar Mesi pārstāvjiem, vēlamies, lai viņš atgriežas

01/04/2023 19:04
Nokopēts
Lionels Mesi

Spānijas futbola kluba “Barcelona” viceprezidents Rafaels Juste komandas preses konferencē atklājis, ka klubs ir kontaktējies ar Lionela Mesi pārstāvjiem par argentīnieša atgriešanos Katalonijas vienībā.

Mesi ar savu pašreizējo komandu Parīzes “Saint-Germain” līgums spēkā ir līdz šī gada jūlijam. Lai gan iepriekš ziņots, ka zvaigžņotais futbolists ar Francijas klubu jau bija panācis mutisku vienošanos, tomēr skaidrības par Mesi nākotni joprojām vēl nav. Tas izraisījis vairākas baumas, un kā Mesi nākamā pieturvieta bieži vien tiek minēta “Barcelona” – komanda, kurā argentīnietis, ieskaitot jauniešu karjeru, spēlēja no 2000. līdz 2021. gadam. Pati Barselonas vienības vadība gan apstiprinājusi, ka vēlētos Mesi redzēt savā komandā.

“Leo un viņa ģimene zina, cik ļoti viņus novērtējam. Piedalījos sarunās par viņa palikšanu Barselonā, kas diemžēl nenoslēdzās tā, kā vēlējāmies. Esam kontaktējušies ar Leo pārstāvjiem, vēlamies, lai viņš atgriežas, jo šādiem stāstiem ir jānoslēdzas ar skaistām beigām. Kad tu esi iemīlējies, bet pēc tam izšķiries, tu tāpat vēlies būt kopā,” teica Juste. “Mēs vienmēr viņu mīlēsim, tāpat kā viņš vienmēr mīlēs Barselonu.”

Mesi šosezon 32 spēlēs visos turnīros PSG rindās izcēlies ar 18 vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm. Pērnā gada izskaņā viņš ar Argentīnas izlasi izcīnīja Pasaules kausu, bet 29. martā viņš sasniedza 100 iesisto golu atzīmi valstsvienībā.

Mesi un PSG panākuši vienošanos par līguma pagarināšanu

Medijs: Ronaldu kluba niknākie sāncenši gatavi Mesi piedāvāt prātam neaptveramu algu

Mesi atceras pāreju uz “Saint-Germain”: Negaidīju, ka man nāksies atstāt “Barcelona”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām