“Barcelona” vienojas ar spēlētājiem par algu samazināšanu

FC Barcelona
FC "Barcelona" | Foto: FC "Barcelona"

Spānijas futbola līgas klubs “Barcelona” vienojies ar pamatsastāva spēlētājiem par algu samazināšanu, paziņojusi organizācija.

Covid-19 ietekmē visām sporta organizācijām krietni samazinājušies ienākumi – sponsori piešķir mazāku finansējumu, tāpat klubi vairs nevar rēķināties ar naudas līdzekļiem no biļešu un atribūtikas tirdzniecības, kā arī citām “matchday” aktivitātēm, kas piespiež sporta komandas meklēt veidus, kā samazināt izdevumus.

Iepriekš parādījās informācija, ka “Barcelona” galvenais treneris Ronalds Kūmans, kura alga par vienu sezonu pēc nodokļu nomaksas ir aptuveni astoņi miljoni dolāru, piekritis kluba aicinājumam par algas samazināšanu. Viņa piemēram sekojuši arī pārējie futbolisti, lai gan oficiāli nekādi dokumenti vēl nav parakstīti.

Tiek ziņots, ka šāds solis palīdzēs komandai šosezon ietaupīt 122 miljonus eiro. Tāpat panākta vienošanās par bonusu vēlāku izmaksāšanu. Summa aptuveni 50 miljonu eiro apmērā tiks izmaksāta trīs gadu laikā.

“Barcelona” visai neveiksmīgi uzsāka šo sezonu, izcīnot vien trīs uzvaras astoņās spēlēs. Ar 11 punktiem komanda ieņem 13. pozīciju “LaLiga”, tiesa, vairākas no tuvumā esošajām vienībām aizvadījušas vairāk spēļu.

UEFA Čempionu līgā Barselonas klubs ir krietni labākā situācijā – četros mačos izcīnītas tikpat uzvaras un garantēta vieta izslēgšanas turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par