“Barcelona” viesos izdemolē “Atletico”, “Inter” atduras pret “Napoli” un netiek pie 11. uzvaras pēc kārtas

17/03/2024 23:58
Barcelona

Spānija

“Barcelona” pārliecinoši pieveica Madrides “Atletico” ar 3:0, kas komandu no Spānijas galvaspilsētas pēc “LaLiga” 29. kārtas noslēguma atstāj piektajā vietā – ārpus Čempionu līgas zonas.

Barselonas vienība pirmos vārtus guva 38. minūtē, atzīmējoties Žoao Feliksam, savukārt kopš 42. minūtes viesi spēlēja bez trenera, jo Havi tika noraidīts. Tas gan netraucēja “Barcelona” palielināt apgriezienus – 47. minūtē Roberts Levandovski panāca 2:0, bet 65. minūtē precīzs bija Fermins Lopess.

Citi mači: “Sevilla” – “Celta Vigo” 1:2, “Las Palmas” – “Almeria” 0:1, “Villarreal” – “Valencia” 1:0, “Rayo Vallecano” – “Betis” 2:0.

Itālija

“Napoli” izrādīja sīvu pretestību A sērijas līderei Milānas “Inter”, mačam noslēdzoties ar 1:1, kas liedza galvaspilsētas komandai izcīnīt 11. uzvaru pēc kārtas Itālijas čempionātā. Arī Čempionu līgas zonā esošā Turīnas “Juventus” nospēlēja neizšķirti – 0:0 pret “Genoa”.

Citi mači: “Verona” – “Milan” 1:3, “Roma” – “Sassuolo” 1:0

Anglija

Dienas vienīgajā spēlē premjerlīgā Vesthemas “United” un “Aston Villa” nospēlēja neizšķirti 1:1. Uzvarētāju labā vārtus guva Maikls Antonio, pretinieku rindās izcēlās Nikolo Zaniolo.

Vēl divas šodienas spēles tika pārceltas, jo paralēli premjerlīgai notiek arī Anglijas kausa izcīņa. Jau vēstīts, ka šodien Mančestras “United” dramatiskā mačā papildlaikā izrāva uzvaru pār “Liverpool”, iekļūstot kausa pusfināla.

Futbola izrāde Mančestrā – noraidījums, trīs vārti papildlaikā un “United” triumfs

Francija

Turnīra līdere Parīzes “Saint-Germain” ar 6:2 pieveica “Montpellier”. Par mača galveno varoni kļuva Kilians Mbapē, kurš pretinieku vārtos iesita trīs bumbas, tajā skaitā gūstot uzvaras vārtus spēles 50. minūtē.

Otrajā vietā esošā “Brest” zaudēja punktus pret “Lille”, nospēlējot neizšķirti – 1:1. To nespēja izmantot trešajā vietā “Monaco”, arī nospēlējot neizšķirti – 2:2 pret “Lorient”. Tādējādi starp “Brest” un “Monaco” saglabājusies viena punkta distance.

Citi mači: “Clermont” – “Le Havre” 2:1, “Reims” – “Metz” 2:1, “Rennes” – “Marseille” 2:0

Vācija

Leverkūzenes “Bayer” ne bez grūtībām svinēja uzvaru izbraukumā pret “Freiburg” ar 3:2, saglabājot desmit punktu pārsvaru pār otrajā vietā esošu Minhenes “Bayern”.

Tikmēr Dortmundes “Borussia” ar 3:1 pieveica Frankfurtes “Eintracht”, Matsam Humelsam uzvaras vārtus gūstot vien 81. minūtē.