“Baris” turpina uzvarēt, “Avangard” nospiež “Sibirj”

10/09/2017 20:39

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā tika aizvadītas divas spēles, kur uzvaras izcīnīja viesu komandas.

Pirmajā spēlē Omskas “Avangard” izbraukumā papildlaikā ar 2:1 uzveica Novisibirskas “Sibirj”, uzvaras vārtus gūstot Dimitrijam Kugriševam, kurš iepriekš pārstāvējis “Sibirj”.

Viesi no Omskas izdarīja divreiz vairāk metienus vārtu rāmī 31:15. Interesanti arī, ka šajā mačā “Sibirj” 30 reizes bloķēja pretinieku metienus. Tiesa gan, tas izskaidrojams ar daudzajiem noraidījumiem otrajā periodā.

Pēc šīs spēles Omskas “Avangar” pacēlusies uz 4. vietu Austrumu konferencē ar iekrātajiem 15 punktiem, savukārt “Sibirj” ir 7. vietā ar 13.

Otrajā mačā Kazahstānas “Baris” ar 5:1 uzvarēja Podoļskas “Vityaz”, kas spēlēja mājās.

Pirmie vadībā izvirzījās “Vityaz”, kā arī noslēdzās pirmais periods ar 1:0 mājinieku labā, taču atlikušajos divos periodos “Baris” guva piecus bezatbildes vārtus un izcīnīja drošu uzvaru. Divi vārti naturalizētā kanādieša Naidžela Dovsa rēķinā.

“Baris” šobrīd nedaudz negaidīti ar 19 punktiem astoņās spēlēs atrodas Austrumu konferences galvgalī, kamēr “Vityaz” Rietumu konferencē atrodas 9. vietā ar astoņiem punktiem.