“Barracuda” uzvar pagarinājumā, Balceram divi metieni

22/03/2018 09:31
balcers, sportazinas

Aizvadītajā naktī vienīgajā Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē latvieša Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” izbraukuma mačā ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pārspēja Rietumu konferences vicelīderi Tūsonas “Roadrunners”.

Viesi pirmajā periodā 31 sekundes laikā pamanījās gūt divus vārtus un izvirzīties priekšā ar 2:0. Divu vārtu pārsvars tika saglabāts arī pēc nospēlētām 40 minūtēm (3:1), tomēr noslēdzošajā trešdaļā “Roadrunners” izdevās atspēlēties, izlīdzinājumu panākot 77 sekundes pirms pamatlaika beigām (3:3). Pagarinājumā gan “Barracuda” izdevās nodrošināt uzvaru, ar uzvaras vārtiem izceļoties Džeikobam Midltonam.

Uzbrucējs Balcers šoreiz izpildīja divus metienus pa vārtiem, taču savu punktu krājumu nepapildināja. Rūdolfa kontā arī negatīvs lietderības koeficients -1. 21 gadu vecajam Balceram šis bija trešais mačs pēc kārtas bez rezultativitātes punktiem. Iepriekš laika posmā no devītā līdz 16.martam Rūdolfs trīs mačos pamanījās iekrāt sešus (3+3) punktus.

Sezonā kopumā liepājniekam 57 cīņās 40 punkti (17+23), desmit soda minūtes un negatīva lietderība -11. “Barracuda” ar 58 spēlēs izcīnītu 61 punktu Rietumu konferencē ieņem priekšpēdējo, 14.vietu. No astotajā vietā esošās “Griffins” vienības Kalifornijas klubu šķir 14 punkti, tiesa, “Barracuda” ir aizvadījusi par septiņiem mačiem mazāk.