Barselonas “Espanyol” uzvar un 11. kārtu noslēdz sensacionālā otrajā pozīcijā

05/11/2018 23:59

Spānijas “La Liga” futbola čempionāta 11. kārtas noslēdzošajā mačā Barselonas “Espanyol” parādīja lielisku aizsardzību un ar 1:0 apspēlēja Bilbao “Athletic”. Vienīgos vārtus Katalonijas komandas labā guva Borha Iglesiass.

Pirmajā puslaikā neliels teritoriāls pārsvars piederēja “Athletic”, tomēr monolītā “Espanyol” aizsardzība nekādas vaļības nepieļāva. Tā vietā mājiniekiem izdevās izcelties pašiem – Borhas Iglesiasa sitiens ar galvu noslēdza Didaka Vilas izdarīto centrējumu uz vārtu tālo stabu – 1:0 “Espanyol”.

Pēc pārtraukuma bumbu joprojām vairāk kontrolēja “Athletic”, tomēr atkal laukumā dominēja aizsardzības futbols. Iespējas gūt vēl kādus vārtus bija abām komandām, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā “Espanyol” ar 21 punktu negaidīti ieņem otro pozīciju, no savas sīvākās konkurentes “FC Barcelona” atpaliekot par trim punktiem.

Tikmēr Basku zemes klubs Bilbao “Athletic” sezonu iesācis neveiksmīgi – ar iekrātiem desmit punktiem “Athletic” jāsamierinās ar 17. pozīciju 20 komandu konkurencē.