Bartela pēc uzvaras pār Ostapenko: Mums vienmēr ir svarīgi uzvarēt jebkurā Federāciju kausa spēlē

Mona Bartela, Sportazinas.com
foto: LETA

Sestdien “Arēnā Rīga” notikušajā dienas pirmajā vienspēlē Latvijas tenisiste , kura ir pasaules 29. numurs, bez lieliem variantiem ar 4-6, 3-6 zaudēja planētas 90. raketei Monai Bartelai. Līdz ar to pēc trim mačiem Latvija nonākusi iedzinējos ar 0-3 un zaudējusi divcīņu ar Vāciju.

Pēc cīņas komentāru preses konferencē sniedza Bartela.

Sākotnēji bija plānots, ka Ostapenko sestdien tiksies ar ranga 17.vietas īpašnieci Jūliju Gērgesu, taču viņa iedzīvojusies veselības problēmās.

“Šodien tikai uzzināju, ka man būs jāspēlē. Esmu ļoti priecīga par doto iespēju. Aizvadīju labu maču. Tas, ka uzzināju par spēlēšanu tikai neilgi pirms spēles sākuma, man netraucēja. Ja jau esmu komandas sastāvā, man visu laiku ir jābūt gatavai. Federāciju kauss atšķiras no parastiem turnīriem, tāpēc arī gatavošanās tam ir citādāka,” iesāka Bartela.

“Zināju, ka esmu gatava spēlēt. Protams, ka man ļoti žēl, ka Andželika [Kerbere, pasaules piektā rakete] nevarēja piedalīties. Bet esmu pateicīga par iespēju atrasties komandā. Nebiju spēlējusi izlasē laikam sešus gadus. Tā vienmēr ir īpaša sajūta, kad pārstāvi savu valsti. Prieks, ka varēju attaisnot uz sevi liktās cerības un uzvarēt arī izšķirošo spēli.”

“Aizvadīju labu turnīru iepriekš Indianvelsā un arī šodien turpināju demonstrēt labu spēli. Šīs dienas uzvaras pamatā bija laba servēšana, it īpaši situācijās, kad mačs varēja pavērsties uz abām pusēm, kas noteikti bija viens no atslēgas momentiem. Sanāca arī veiksmīgi atgriezt pretinieces sistās bumbiņas atpakaļ laukumā.”

Līdz ar šo zaudējumu, Latvija paliks Pasaules otrajā grupā, kamēr vācietes saglabājušas vietu pirmajā grupā.

“Mums ir ļoti talantīga un pieredzējusi komanda, tāpēc mums ir svarīgi atrasties pirmajā grupā. Mums vienmēr ir svarīgi uzvarēt jebkurā Federāciju kausa spēlē, neskatoties uz to, kāda grupa tā ir. Šī uzvara noteikti ir svarīga,” sacīja vācu tenisiste.

Sagaidāms, ka Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča (WTA 267.) un Andrea Petkoviča (WTA 71.) savstarpēju vienspēli sestdien neaizvadīs, bet toties notiks dubultspēle. Pagaidām tajā paredzēts Ostapenko/Danielas Vismanes un Monas Bartelas/Annas Lēnas Grēnfeldes duelis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par