Bārtuļa “Admiral” izcīna svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā (+VIDEO)

19/01/2017 14:22

Habarovska (Krievija), 19.janv., LETA. Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda ceturtdien izcīnīja svarīgu uzvaru par vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīrā jeb Gagarina kausa izcīņā.

“Admiral” viesos ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Habarovskas “Amur”, uzvarētājiem abus vārtus gūstot slovēņu uzbrucējam Robertam Saboličam.

Mača rezultāts tika atklāts divas minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad Saboličs pretī vārtiem izpildīja netveramu metienu. Otro ripu mājinieku vārtos slovēnis ieraidīja 35 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad mājinieku vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

“Admiral” vārtsargs Igors Bobkovs šajā spēlē atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas.

Bārtulis šajā spēlē laukumā bija 23 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem. Latviešu aizsargs šosezon 47 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr “Admiral” ar 72 punktiem 52 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā, pirmās ārpus “play-off” zonas esošās komandas apsteidzot par sešiem punktiem.