Bārtuļa “Admiral” piekāpjas “Amur”; Karsums nespēlē “Dynamo” uzvarā

09/12/2017 19:12

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačos latviešu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaru, taču Oskara Bārtuļa Vladivostokas “Admiral” piedzīvoja zaudējumu.

“Admiral” ar 1:2 atzina Habarovskas “Amur” pārākumu. Zaudētāju kapteinis Oskars Bārtulis uz ledus pavadīja 22 minūtes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem. Šis bija komandas trešais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Tikmēr Pētera Skudras trenētā un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņizņijnovgorodas “Torpedo” vienība ar 3:2 pārspēja Helsinku “Jokerit”. Daugaviņš mačā nospēlēja 17:51 minūtes un to laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem. Aizvadītajās 42 spēlēs Daugaviņam septiņu gūti vārti un 11 rezultatīvas piespēles.

Mārtiņš Karsums šodien laukumā neigzgāja, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar 2:1 viesos apspēlēja vienu no Austrumu konferences līderēm Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienību. Savainojumu dēļ Karsums šajā sezonā aizvadījis tikai 24 spēles.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Habarovskas “Amur” (Krievija) – Vladivostokas “Admiral” (Krievija) 2:1 (0:0, 1:1, 1:0);

Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) – Astanas “Baris” (Kazahstāna) 4:0 (0:0, 2:0, 2:0);

Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) – Novosibirskas “Sibirj” (Krievija) 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) – Omskas “Avangard” (Krievija) 3:2 (0:0, 2:0, 1:2);

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – Helsinku “Jokerit” (Somija) 3:2 (1:1, 1:1, 1:0);

Ņižņekamskas “Ņeftehimik” (Krievija) – Maskavas “Dinamo” (Krievija) 1:2 (1:1, 0:1, 0:0);

Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) – Maskavas apgabala “Vitjaz” (Krievija) 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) – Rīgas “Dinamo” (Latvija) 1:3 (0:1, 0:1, 1:1);

Maskavas “Spartak” (Krievija) – Bratislavas “Slovan” (Slovākija) 8:2 (3:1, 2:0, 4:1).