Bārtuļa pārstāvētā “Admiral” cieš neveiksmi pret Minskas “Dinamo” (+VIDEO)

16/01/2017 17:11

Vladivostoka (Krievija), 16.janv., LETA. Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvoja latviešu aizsagra Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”, kas savā laukumā ar 3:5 (1:3, 1:2, 1:0) piekāpās Baltkrievijas klubam Minskas “Dinamo”.

“Admiral” vienībai šī ir trešā neveiksme pēdējās četrās spēlēs.

Jau dueļa ievadā Minskas “Dinamo” hokejisti nedaudz vairāk nekā astoņu minūšu laikā guva trīs vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:0. Tas lielā mērā arī noteica šīs cīņas turpinājumu. Lai arī 12.minūtē Mihails Plotiņikovs vienus vārtus “Admiral” labā atguva, cīņa mājiniekiem nebija pārāk sekmīga, jo otrā perioda sākumā Baltkrievijas klubs pēc Andreja Stepanova precīzā metiena atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

Spēles turpinājumā “Admiral” tā arī neiesaistījās cīņā par uzvaru.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 27 minūtes un 17 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Latvietis veica četrus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku raidījumus un izpelnījās divas soda minūtes par pretinieka grūšanu apmalē.

Tikmēr jau piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku “Jokerit”, kas pirmdien izbraukumā negaidīti ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) piekāpās Habarovskas “Amur”.

Kulda izlaida jau sesto “Jokerit” spēli pēc kārtas. Pēdējo reizi viņš spēlēja 27.decembrī, kad “Jokerit” mājās ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Rīgas “Dinamo”.

KHL un Rietumu konferences līderei Sanktpēterburgas SKA, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, ir 118 punkti 50 mačos, bet par četriem punktiem atpaliek Maskavas CSKA. Šīs abas komandas jau nodrošinājušas vietu izslēgšanas turnīrā.

Tikmēr uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko vada Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, ar 95 punktiem 50 spēlēs ir trešajā vietā. Piektā ar 89 punktiem ir Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo”, bet “Jokerit” ar 75 punktiem atrodas astotajā pozīcijā.

Savukārt Rīgas “Dinamo” ar 45 punktiem 50 spēlēs Rietumu konferencē ir pēdējā starp 14 vienībām, bet no izslēgšanas turnīra zonas to šķir 30 punkti. Rīdziniekiem līdz regulārās sezonas beigām atlikušas vēl desmit cīņas, kurās maksimāli iespējams iegūt 30 punktus un tā teorētiski var apsteigt vienīgi “Jokerit” vienību, ja Helsinku klubs atlikušajos mačos paliks bez punktiem.

Austrumu konferencē līderei Magņitogorskas “Metallurg” ir 107 punkti 50 spēlēs, bet tuvākā sekotāja Omskas “Avangard” 50 mačos tikusi pie 96 punktiem. Arī abas Austrumu konferences līderes nodrošinājušas vietu izslēgšanas turnīrā.

Tikmēr “Admiral” ar 69 punktiem ir astotajā vietā. Savukārt aizsarga Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati “Lada”, ko trenē Artis Ābols, ar 57 punktiem 50 spēlēs ir 12.pozīcijā, no astotās vietas atpaliekot par 12 punktiem.