Video. Bārtuļa pārstāvētā “Admiral” komanda pēdējās divās minūtēs zaudē KHL čempionei

08/12/2016 20:16

Maskava, 8.dec., LETA. Ielaižot divus vārtus noslēdzošajās 67 sekundēs, latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) izbraukuma piekāpās pagājušās sezonas čempionei Magņitogorskas “Metallurg”.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet otrajā trešdaļā, pateicoties Viktora Aleksandrova un Aleksandra Gorškova vārtu guvumiem, “Admiral” izvirzījās priekšā ar 3:1. Perioda beigās čehs Jans Kovāržs samazināja mājinieku deficītu, bet 49.minūtē vēl viens čehu leģionārs Tomāšs Filipi panāca 3:3.

Nākamās desmit minūtes rezultāts nemainījās, tomēr priekšpēdējā minūtē Aleksandrs Sjomins izrāva uzvaru “Metallurg” komandai, bet vēl pēc 27 sekundēm Jevgēņijs Timkins panāca arī 5:3.

Bārtulis šoreiz nospēlēja 20 minūtes un 24 sekundes, spēles protokolā neatzīmējoties.

Ar 38 spēlēs izcīnītiem 96 punktiem visas līgas un Rietumu konferences pārliecinoša līdere ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kuras tuvākā sekotāja Maskavas CSKA atpaliek astoņus punktus, tomēr arī aizvadījusi par diviem mačiem vairāk. Tikmēr Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 37 spēlēs starp 14 vienībām ir šīs konferences pēdējā vietā, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot jau par 29 punktiem.

Savukārt Austrumu konferencē vadībā ar 84 punktu 39 mačos joprojām atrodas pašreizējā Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas “Metallurg”, bet “Admiral” ar 55 punktiem ir sestajā pozīcijā.