Video. Bārtuļa pārstāvētā “Admiral” pieveic “Kuņluņ Red Star” hokejistus

29/12/2016 16:09

Pekina, 29.dec., LETA. Pie uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien tika latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”, kas izbraukumā ar 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) uzvarēja Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Šī mača rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Pekinas kluba hokejists Šons Kolinss, tomēr tikai 43 sekundes vēlāk Jegors Jakovļevs panāca izlīdzinājumu.

Savukārt uzvaru nesošo ripu “Admiral” labā 16.minūtē iemeta Maksims Kazakovs. Cīņas turpinājumā Pekinas komanda tā arī nepanāca pretiniekus, turklāt viesi noslēdzošajā periodā guva vēl divus bezatbildes vārtus.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Latviešu aizsargs šosezon 41 mačā guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā Rietumu konferences un visas līgas līderei Sanktpēterburgas SKA, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, ir 104 punkti 42 mačos, par trīs punktiem apsteidzot Maskavas CSKA vienību, kas gan ir aizvadījusi par trīs spēlēm vairāk.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” šīs konferences kopvērtējumā ar 39 punktiem 44 cīņās ir pēdējā starp 14 komandām, bet no izslēgšanas turnīra zonas tā atpaliek par 27 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 90 punktiem 43 mačos atrodas Gagarina kausa čempione Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr astotā ar 64 punktiem ir “Admiral”.