Bārtulim sezona beigusies; vai aizsargs pievienosies izlasei?

27/03/2018 19:22

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadīta izšķirošā spēle Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālā, kurā tikās Ufas “Salavat Julajev” un Čeļabinskas “Traktor”.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja “Traktor” hokejisti un iekļuva konferences finālā. Aizvadītajā mačā, kurā gan Bārtulis nepiedalījās, rezultātu pirmajā periodā atklāja laukuma saimnieki, kad precīzs bija zviedru uzbrucējs Linuss Umarks, bet pēc pāris minūtēm viņa tautietis Ričards Ginge panāca 1:1.

Uzvaras vārti tika gūti otrās trešdaļas 19. minūtē, kad precīzs bija “Traktor” klubs zviedru uzbrucējs Linuss Videls. Mača atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un Čeļabinskas komanda svinēja uzvaru spēlē, gan arī visā sērijā (4-3).

Austrumu konferences finālā jau iekļuvusi Kazaņas “Ak Bars”, kas pusfinālā pārspēja Magņitogorskas “Metallurg” hokejistus.

Atgādināsim, ka Rietumu konferences finālā tiksies Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA klubi. SKA pusfinālā uzvarēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, tikmēr CSKA pārspēja Helsinku “Jokerit”.

Par Bārtuļa pievienošanos izlasei ir grūti spriest, taču atceroties februāra notikumus, visticamāk, aizsargs pasaules čempionātā nespēlēs. Kaspars Daugaviņš ir pirmais, kurš publiski paziņojis, ka šopavasar izlasē nespēlēs. LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols aģentūrai LETA teica sekojoši: “Pagaidām neviens cits man nav teicis, ka šoreiz izlasē nebūs. Bārtulis? Ja viņš ir teicis nē, tad tā ir viņa izvēle. Jāsaprot, ka tā ir katra hokejista brīva izvēle, spēlēt vai nespēlēt, kas mums jārespektē.”