Bārtulim zaudējums, Daugaviņš rezultatīvs sakāvē pret ”Ak Bars”

04/01/2018 19:35
Kaspars Daugaviņš, Sportazinas.com

Šodien spēles Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvadīja Latvijas hokejistu pārstāvētās vienības. Abiem mūsējiem gan šoreiz nācās samierināties ar zaudējumiem.

Kaspara Daugaviņa Ņižņinovgorodas ”Torpedo” piedzīvoja smagu neveiksmi pret Kazaņas ”Ak Bars” 3:7. ”Ak Bars” dominēja visu maču un piecu vārtu pārsvaru ieguva jau otrajā trešdaļā, taču trešo spēles nogriezni ”Torpedo” pamanījās uzvarēt ar rezultātu 2:1.

Daugaviņš šajā spēlē laukumā pavadīja 15:26 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli ”Torpedo” pirmajā vārtu guvumā. Latvietis divas reizes uzmeta pa pretinieku vārtiem, taču zaudēja sešos no septiņiem iemetieniem. Viņa kontā arī viens bloķēts metiens.

Savukārt Oskara Bārtuļa Ufas ”Salavat ”Yulaev” krietni līdzīgākā spēlē piekāpās Maskavas ”Spartak” 2:3. Pirmā trešdaļa beidzās bez gūtajiem vārtiem, otrajā abas komandas guva katra pa diviem, bet pēdējo 20 minūšu laikā spēcīgāka izrādījās ”Spartak”.

Bārtulis sev atvēlētajās 18:33 minūtēs ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču izpildīja divus metienus pa Maskavas komandas vārtiem. Latvieša kontā arī divi spēka paņēmieni.

Turnīra kopvērtējumā ”Torpedo” atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē, bet Ufa ieņem sesto pozīciju Austrumos. Šādi turpinot, ir pamats domāt, ka abi mūsējie pēc regulārās sezonas čempionāta spēlēs arī izslēgšanas mačos, turpinot cīņu par Gagarina kausu.