Bārtulis gatavs atgriezties Latvijas izlases sastāvā (VIDEO)

Oskars Bārtulis, sportazinas.com
Oskars Bārtulis. Foto: sputniknewslv.com

Pagājušajā gadā kļuva par Krievijas pilsoni, taču pašlaik hokejists atlabst no rokas traumas un vēlas atkal spēlēt Latvijas izlasē, sarunā ar Valdi Valteru raidījumā “Generāļa stūrmaņi” atklāja pats aizsargs.

Pērn jūnijā Latvijas Hokeja federācija (LHF) saņēma Bārtuļa atteikumu spēlēt Latvijas valstsvienībā, to skaidrojot ar Krievijas pilsonības pieņemšanu.

Sarunā ar Valteru aizsargs izteicās: “Tagad es rehabilitēju savu roku un pēc tam es esmu gatavs spēlēt Latvijas izlasē. Es taču esmu Latvijas pilsonis.”

“Nezinu, kur radušās baumas, ka es jau “vicinot” Krievijas pasi. Es esmu latvietis un gatavs palīdzēt izlasei. Sarunas man vēl gan īsti nav bijušas. Tālumā kaut kas ir bijis, bet tad redzēs, kas notiks,” turpināja Bārtulis.

Bārtulis gatavs spēlēt Latvijas izlasē

Lai arī pagājušajā vasarā skaļi izskanēja ziņas, ka bijušais Latvijas hokeja izlases kapteiņa asistents, aizsargs Oskars Bartulis pieņēmis Krievijas pilsonību un arī šobrīd, piemēram, līgas mājaslapā viņš tiek uzrādīts kā Krievijas spēlētājs, pats spēlētājs sarunā ar Valdis Valters gaidāmajai, jaunajai "Ģenerāļa stūrmaņi" epizodei atklāja, ka vēl aizvien ir Latvijas pilsonis un ir gatavs spēlēt Latvijas hokeja valstsvienībā. Jāpiebilst, ka 2013.gadā tika pieņemts likums, kas nosaka, ka Latvijas pilsoņiem dubultpilsonība nevar būt ar Krieviju, Baltkrieviju un vairākām citām valstīm.

Gepostet von Hattrick.lv am Samstag, 23. Februar 2019

Aizvadīto sezonu Bārtulis spēlēja Pekinas “Kunlun Red Star” vienībā, kurā spēlē arī cits latvietis Krišjānis Rēdlihs. 15 nospēlētajos mačos Bārtulis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, vienu rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Savukārt Latvijas izlasē aizsargs ir aizvadījis 12 pārbaudes spēles (viena rezultatīva piespēle), deviņus maču Olimpiskajās spēlēs (vieni vārti) un 11 spēles pasaules čempionātos (vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par