Krēsliņa palīdz savai komandai izcīnīt piekto Beļģijas kausu

04/10/2020 11:52
Kate Vilka

Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāja Kate Krēsliņa sestdien kopā ar Beļģijas čempionvienību “Castors Braine” svinēja uzvaru valsts kausa izcīņā, vēsta ieraksts “proximus.be” tīmekļa vietnē.

Kortrijkā “Castors Braine” finālā pārspēja Bomas “Phantoms” ar 71:67 (22:18, 14:18, 18:19, 17-12).

Valsts čempiones uzvaru svinēja grūtā mačā, kurā pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts – 36:36.

Krēsliņa uzvarā pielika roku ar septiņiem punktiem, realizējot vienu trīspunktu metienu.

Rezultatīvākā komandā bija Maminjana Turē, kura guva 22 punktus, divreiz izceļoties no trīspunktu līnijas.

Pretiniecēm Sema van Bugenota sakrāja 13 punktus.

Tā “Castors Braine” bija piektā reize, kad uzvarēts Beļģijas kausa izcīņā. Iepriekš kauss iegūts 2014., 2015., 2017. un 2019.gadā. 2020.gada sezonas fināls bija jāspēlē martā, taču tas tika pārcelts Covid-19 epidēmijas dēļ.

Iepriekš Beļģijas komandā spēlējušas arī Ance Aizsila, Dita Rozenberga, Anete Šteinberga, Zane Eglīte un Anita Teilāne. Tāpat komandu savulaik ar pārtraukumiem vadīja Latvijas speciālists Ainars Zvirgzdiņš.

Iepriekšējās trīs sezonas basketboliste pavadīja “TTT Rīga” rindās.