Basketbolistei Laksai WNBA draftā prognozē vietu otrajā kārtā

Kitija Laksa, sportazinas.com
Kitija Laksa Foto: Basket.lv

Vienai no šī brīža vadošajām Latvijas basketbolistēm Kitijai Laksai tiek prognozēta vieta otrajā kārtā gaidāmajā Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā.

Pēc ziņu aģentūras AP balsojuma, kurā piedalās WNBA treneri (-es) un ģenerālmenedžeri (-es), kļuvis skaidrs, ka Laksa varētu tikt izraudzītas otrajā kārtā.

Laksa šobrīd ir iedzīvojusies ceļgala krustenisko saišu plīsumā un līdz ar to, visticamāk, nespēlēs vasarā paredzētājā WNBA sezonā, tomēr viņas prognozes tikt izvēlētai tik un tā ir visai augstas.

“Laksa šobrīd atgūstas no savainojuma un viņa nebūs gatava sezonai, tomēr, kad viņa ir vesela, Laksa ir viena no labākajām metienu izpildītājām koledžā. Viņa ir arī parādījusi, ka var labi spēlēt pret profesionālām basketbolistēm aizvadītajā Pasaules kausa izcīņā Latvijas izlases rindās,” portāls “startribune.com” citē Laksu.

Basketboliste šobrīd pārstāv Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionāta Dienvidfloridas Universitātes komandu “Bulls”, kurā spēlē arī Luīze Šepte un Janeta Rozentāle.

Līdz šim otrajā kārtā neviena basketboliste nav izraudzīta. Iepriekš trešajās kārtās tika izvēlētas Elīna Dikeulaka (agrāk Babkina) – 2011. gadā, Zane Teilāne (zināma arī pēc uzvārda Tamane) – 2006. gadā, kā arī Ieva Kubliņa – 2004. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par