“Baskonia” karjeras labāko sezonu aizvadošo lietuvieti atalgo ar ilgtermiņa līgumu

04/03/2024 13:14
Nokopēts
Tads Sedekerskis

Spānijas un ULEB Eirolīgas klubs Vitorijas “Baskonia” līdz 2029. gadam pagarinājis līgumu ar lietuvieti Tadu Sedekerski, paziņojusi komanda.

Iepriekš jau vēstīts, ka “Baskonia” plānoja turpināt sadarbību ne tikai ar Sedekerski, bet arī ar citu Baltijas basketbolistu, igauni Maiku Kalevu Kotsaru. Abiem basketbolistiem viņu pašreizējie kontrakti ar Vitorijas vienību būtu noslēgušies pēc šīs sezonas beigām, taču “Baskonia” jau atradusi kopsaucēju ar Sedekerski. Par lietuvieti, kurš šosezon arī ir “Baskonia” kapteinis, lielu interesi izrādīja arī Telavivas “Maccabi”.

26 gadus vecais Sedekerskis, kurš “Baskonia” sistēmā spēlē jau kopš 2013. gada, aizvada savu karjeras labāko sezonu. Lai gan galvenokārt zināms ar savu spēli aizsardzībā, lietuvietis Eirolīgā izcēlies ar vidēji 9,8 punktiem, 7,0 atlēkušajām bumbām un efektivitātes koeficientu 15,7. Sedkerskis ir otrais labākais cīnītājs zem groziem visā Eirolīgā, atpaliekot tikai no sava komandas biedra Čima Monekes.

Kā ziņo “Basketnews.com”, tad Sedekerska sniegums bija piesaistījis arī Nacionālās basketbola asociācijas uzmanību, kā rezultātā viņa jaunajā līgumā ir iestrādāti punkti, kas viņam piedāvājuma gadījumā ļautu doties otrpus okeānam.

“Baskonia” plāno pagarināt līgumus ar diviem Baltijas valstu basketbolistiem

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām