Batleram karjeras rekords “Heat” uzvarā, “Rockets” un “Thunder” aizvadīs septīto spēli (VIDEO)

01/09/2020 08:49

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās divi mači. Maiami “Heat” Austrumu konferences pusfināla pirmajā cīņā pārspēja Milvoki “Bucks” ar 115:104, bet Oklahomasitijas “Thunder” spēja uzvarēt Hjūstonas “Rockets” ar 104:100 un panākt septīto spēli Rietumu konferences ceturtdaļfinālā.

Spēles pirmajā pusē Austrumu labākā komanda pēc pamatturnīra rezultātiem “Bucks” bija vadībā, otrās ceturtdaļas sākumā tās pārsvaram sasniedzot 11 punktus. Turpinājums vairs nebija tik veiksmīgs – trešajā ceturtdaļā “Heat” vairākas reizes panāca izlīdzinājumu, bet tuvāk tās beigām Milvoki nonāca iedzinējos.

Noslēdzošajās 12 minūtēs bija īss brīdis, kad “Bucks” spēja pārtvert iniciatīvu, tomēr Maiami nosargāja pārsvaru un svinēja pirmo uzvaru.

Uzvarētāju rindās ar 40 punktiem izcēlās Džimijs Batlers, kuram tas bija karjeras rekords gūtajos punktos “play-off” spēlē. Labs palīgs bija arī Gorans Dragičs ar 27 punktiem, savukārt Bams Adebajo izcēlās ar 12 punktiem un 17 piespēlēm.

Milvoki vienībā 28 punkti Krisam Midltonam, 24 – Brukam Lopesam, bet Jannis Adetokunbo gandrīz atzīmējās ar “triple-double” – 18 punkti, 10 atlēkušās bumbas un deviņas piespēles.

Rezultāts sērijā kļuvis 1-0 par labu “Heat”.

Tikmēr “Thunder” un “Rockets” cīņā būs nepieciešama septītā spēle, jo sestajā mačā Oklahomasitijas vienība spēja tikt pie panākuma. Līdz pat pēdējām sekundēm nebija skaidrs, kura komanda uzvarēs šajā cīņā, jo 13 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas rezultāts bija 100:100. Pēc “Rockets” noteikumu pārkāpuma Kriss Pols iemeta divus soda metienus – 102:100. Vēl dažas sekundes vēlāk nervi neizturēja Raselam Vestbrukam, kā rezultātā vēl divus punktus “Thunder” kontā atnesa Danilo Galinari – 104:100.

Oklahomasitijas vienībā 28 punkti un septiņas bumbas zem groziem Krisam Polam, 25 punkti – Galinari. Hjūstonai ar 32+8+7 izcēlās Džeimss Hārdens.

Rezultāts sērijā ir 3-3.