Batlers: Neuztraucamies par to, ko kāds cits domā

05/06/2023 11:57
Nokopēts
Džimijs Batlers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Maiami “Heat” spēlētājs Džimijs Batlers sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās finālsērijas otrās spēles.

Jau vēstīts, ka  “Heat” komanda svētdien izcīnīja uzvaru viesos un izlīdzināja rezultātu Nacionālās NBA finālsērijā. “Heat” izbraukumā ar rezultātu 111:108 guva virsroku pār “Nuggets” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-1.

“Domāju, ka mūsu komanda nevienam nerūp,” izteicies Batlers. “Mēs neuztraucamies par to, ko kāds cits domā. Koncentrējamies uz to, ko darām labi. Realizējot vai nerealizējot metienus, mēs būsim tādi, kādi esam, jo neuztraucamies par kādu citu. Tā tas arī ir bijis visu sezonu un tas nemainīsies.”

Tāpat kā Batlers arī “Heat” galvenais treneris Ēriks Spolestra vairākkārt uzteicis savu vienību, ka neatkarīgi no apstākļiem, tā spēj atrast veidu, kā uzvarēt. “Sezonas laikā mēs saskārāmies ar daudzām grūtībām,” atklājis Spoelstra. “Mēs to uztvērām pareizi, nemeklējām attaisnojumus. Tieši tas viss mūs arī nostiprināja kā komandu. Vēlamies, lai mums būtu privilēģija un spēks, pārvarēt šīs visas likstas. Taču, protams, ka “Nuggets” ir grūti uzvarēt. Viņus pilnībā cienām.”

“Heat” notur vadību un sīvā mačā panāk neizšķirtu NBA finālsērijā (VIDEO)

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām