Batņa nesavaldās un saņem 5+20 Čempionu līgas spēlē

06/12/2022 22:40
Oskars Batņa

IIHF Čempionu līga

Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa otrdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā tika noraidīts līdz spēles beigām, kamēr viņa pārstāvētā Somijas komanda Mikeli “Jukurit” piedzīvoja zaudējumu. “Jukurit” viesos ar 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) zaudēja Zviedrijas klubam “Lulea”, kas tikpat kā nodrošinājis vietu pusfinālā.

Trešā perioda 13.minūtē pie rezultāta 0:4 Batņa saņēma 5+20 minūšu sodu par grūdienu ar nūju. Latvijas hokejists laukumā pavadītajās 11 minūtēs un 23 sekundēs statistikas ailēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Brendans Šinnimins.

Atbildes spēle norisināsies pēc nedēļas, uzvarētājai divu maču summā iekļūstot pusfinālā. “Jukurit” ir vienīgā Latvijas hokejistu pārstāvētā komanda, kas iekļuvusi izslēgšanas turnīrā. Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Zviedrijas klubs Engelholmas “Rogle”. Turnīrs pirmo reizi notika 2014./2015.gada sezonā.

Vācija

Miks Indrašis guva otros vārtus šosezon, palīdzot Šveningeres “Wild Wings” tikt pie panākuma pār “Kolner” ar 4:1. Latvietis bija precīzs otrajā trešdaļā, tās 17. minūtē palielinot komandas pārsvaru līdz 3:0. Jāatzīmē, ka viens no mača tiesnešiem bija Andris Ansons.

Čehija

Liberecas “Bili Tigry” ar 0:1 zaudēja Prāgas “Sparta”. Uvis Balinskis laukumā pavadīja 25 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Vēl vienā mačā Litvinovas “Verva” ar identisku rezultātu piekāpās Pardubices “Dynamo”. Kristapam Zīlem 22:36 minūtes laukumā, viens metiens un viens spēka paņēmiens, Ralfam Freibergam 15:41 minūte laukumā un vēl divas uz noraidīto soliņa, bet Jānim Jakam 17 minūtes un 29 sekundes uz ledus, aizsargam izdarot četrus metienus.