Batņam otro maču pēc kārtas rezultativitātes punkts, Ābolam pārtrūkst uzvaru sērija (VIDEO)

29/10/2022 23:23
Oskars Batņa

Somija

Oskars Batņa šodien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Somijas hokeja čempionāta spēlē un sekmēja Mikeli “Jukurit” komandas uzvaru. “Jukurit” izbraukuma spēlē ar rezultātu 4:3 uzvarēja Jiviskeles JYP.

Pēc Batņas piespēles no aizvārtes mača 53.minūtē Jiviskeles komandas vārtsargu pārspēja Jespers Pitulainens. Latviešu hokejists šajā spēlē uz ledus bija 13 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā arī divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja pozitīvu +/- rādītāju +2. Batņa šosezon 16 mačos atzīmējies ar trim rezultatīvām piespēlēm. “Jukurit” ar izcīnītiem 23 punktiem 16 spēlēs turnīra tabulā ierindojas devītajā pozīcijā.

Oskars Batņa asistē ceturtajā vārtu guvumā (no 1:05)

Zviedrija

Piecu uzvaru sērija Zviedrijas hokeja līgā (SHL) pārtrūka Rodrigo Ābola pārstāvētajai  “Orebro”, kas izlaida divu vārtu pārsvaru un papildlaikā ar 2:3 piekāpās Timras IK vienībai. Ābols laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 19 minūtes, veica trīs metienus pa vārtiem un trīs spēka paņēmienus. Spēli gan viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Neskatoties uz neveiksmi, “Orebro” SHL tabulā nosargājusi pirmo vietu.

Tikmēr Zviedrijas pēc spēka otrajā jeb “Allsvenskan” līgas spēlē Renārs Krastenbergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot “Sodertalje” ar 3:2 pieveikt Karlskogas BIK. Krastenbergs asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, palīdzot “Sodertalje” realizēt skaitlisko vairākumu.

Šveice

Šveices Nacionālās līgas (NL) līderpozīcijās nostiprinājusies Ženēvas “Servette” vienība, kuras rindās spēlē Deniss Smirnovs. Lai gan latviešu uzbrucējs neguva punktus, “Servette” ar 4:1 savā laukumā pārspēja “Ambri-Piotta” komandu. Pa diviem  rezultativitātes punktiem nopelnīja šogad NHL pametušais Valteri Filipula (1+1) un ilggadējā KHL kluba Ufas “Salavat Yulaev” pamatvērtība Tēmu Hartikainens (1+1). “Servette” šis bija trešais panākums pēc kārtas un tuvākos konkurentus “Biel” ženēvieši apsteidz par sešiem punktiem. Tiesa, “Biel” rezervē ir divas spēles.

Dānija

Latvijas hokejistu savstarpējā duelī uzvaru svinēja Andris Džeriņš un viņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox”, kas ar 3:1 pieveica Odenses “Bulldogs” komandu ar Gunāru Skvorcovu un Artūru Saliju ierindā. Visi latvieši palika bez rezultativitātes punktiem, taču pateicoties panākumam, “Blue Fox” nostiprinājusies Dānijas līgas tabulas pirmajā vietā, savukārt “Bulldogs” ieņem ceturto pozīciju.