Batums: Francijas primārais mērķis ir kvalificēties 2020. gada olimpiskajām spēlēm

Nikolā Batums, sportazinas.com
Nikolā Batums | Foto: swarmandsting.com

Viens no Francijas vīriešu basketbola valstsvienības potenciālajiem līderiem Nikolā Batums dalījies iespaidos par gaidāmo Pasaules kausa izcīņu.

Batums atklāja Francijas izlases mērķus: “Primārais ir kvalificēties 2020. gada olimpiskajām spēlēm un tikai pēc tam domāsim par to, cik tālu varam aizkļūt. Spēli pēc spēlēs redzēsim, cik tālu varu tikt. Esam ambiciozi, taču svarīgi, ka darām visu mierīgi.”

“Centīsimies demonstrēt labāko sniegumu un mūsu galvenais ierocis būs aizsardzība. Liels pluss noteikti būs Rudija Gobēra dalība, jo viņš ir lielisks aizsardzības spēlētājs,” uzbrucējs pauda apmierinātību par Gobēra dalību Pasaules kausā.

Batums izteica prognozes par Pasaules kausu: “Cīņa par pirmo trijnieku būs spraiga. Daudzas izlašu var cīnīties par medaļām, tādēļ Pasaules kausa izcīņa būs ļoti sīva. Katrā spēlē būs jākoncentrējas un katrs mačs būs sarežģīts.”

Batums ikdienā pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Šarlotas “Hornets”. Aizvadītajā regulārajā turnīrā viņa kontā 75 spēles – vidēji gūti 9,3 punkti, izcīnītas 5,2 atlēkušās bumbas un atdotas 3,3 rezultatīvās piespēles.

Šī gada Pasaules kausa izcīņa norisināsies Ķīnā laika posmā no 31. augusta līdz 15. septembrim. Francijas izlase spēlēs vienā grupā ar Dominikānas Republiku, Vāciju un Jordānu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par