“Bayer” raida bumbu savos vārtos un neizmanto iespēju pārņemt vadību bundeslīgā

02/01/2021 19:42
Leverkūzenes

Vācijas bundeslīgas vienībai Leverkūzenes “Bayer” sestdien uzvaras gadījumā būtu izdevies nostiprināties vietējā čempionāta vadībā, taču komanda cieta zaudējumu pret Frankfurtes “Eintracht”.

“Bayer” viesos ar 1:2 (1:1) piekāpās “Eintracht”.

Mača desmitajā minūtē Nadiems Amiri vadībā izvirzīja viesus, kas atgūties spēja 12 minūtes vēlāk, kad precīzi sita Amins Jouns. Iespēju uz brīdi ieņemt pirmo vietu bundeslīgā “Bayer” komanda liedza sev pati, jo 54.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Edmonds Tapsoba.

Uzvaras gadījumā “Bayer” būtu vienāds punktu skaits ar Minhenes “Bayern”, kas aizvadījusi par spēli mazāk.

“Bijām pelnījuši zaudējumu,” skarbs par savas vienības sniegumu sarunā ar raidorganizāciju “Sky” bija “Bayer” spēlētājs Juliāns Baumgartlingers. “Jau uz soliņa jutu, ka mums trūkst pēdējo soļu.”

“Pēc vadības iegūšanas sākām spēlēt pārlieku atbrīvoti. Tostarp cīņās par otrajām bumbām,” piebilda pussargs.

Zīmīgi, ka savu pirmo zaudējumu “Bayer” piedzīvoja pagājušā gada pēdējā mačā, kad ar 1:2 piekāpās “Bayern”.

Citā spēlē Menhengladbahas “Borussia” viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja Bīlefeldes “Arminia”. Uzvaras vārtus spēles 58.minūtē guva Brīls Embolo.

Tikmēr citviet bijušā valmierieša Toluvalases Arokodares pārstāvētā “Koln” mājās ar 0:1 (0:0) piekāpās “Augsburg”.

Brazīlietis Iago Augsburgas komandai uzvaru nodrošināja 77.minūtē, bet Arokodare laukumā uz maiņu devās desmit minūtes vēlāk.

Ar 30 punktiem 13 spēlēs bundeslīgā pirmo vietu ieņem “Bayern”, par diviem mazāk ir Leverkūzenes vienībai, kamēr vadošo trijnieku ar tikpat punktiem noslēdz “Leipzig”. Pa 24 punktiem iekrājušas Berlīnes “Union” un “VfL Wolfsburg”, kamēr Dortmundes “Borussia” seko ar 22 punktiem 13 spēlēs.