“Bayern” bundeslīgas sezonu sāk ar pieciem gūtiem vārtiem pirmajā puslaikā

05/08/2022 23:25
Minhenes Bayern

Minhenes “Bayern” bundeslīgas 2022./2023. gada sezonas atklāšanas mačā svinēja pārliecinošu uzvaru pār Frankfurtes “Eintracht” ar 5:1.

Rezultāts tika atklāts jau piektajā minūtē, kad precīzs bija Džošuā Kimihs. Sešas minūtes vēlāk viesu pārsvaru dubultoja Benžamens Pavars, 29. minūtē no “Liverpool” pārnākušais Sadio Manē “pierakstījās” bundeslīgā, 35. minūtē Džamals Musiala panāca 4:0, bet 43. minūtē Seržs Gnabri palielināja rezultāta starpību līdz 5:0.

Pēc šokējošā puslaika “Eintracht” galvenais treneris Olivers Glazners veica trīs maiņas un 56. minūtē komandai izdevās samazināt deficītu, tiesa, Kristijana Jakiča vārti tika atcelti pēc VAR sistēmas izmantošanas, jo tika fiksēta aizmugure. Mājinieki nepadevās un 64. minūtē Randals Kolo Muani tomēr spēja gūt goda vārtus – 5:1.

Tomēr arī viesi otrajā puslaikā nepalika bez vārtu guvuma – 83. minūtē punktu pielika ceturto vārtu autors Musiala, kurš panāca 6:1.

Tikmēr Anglijas premjerlīgā sezonu ar uzvaru sāka Londonas “Arsenal”, arī izbraukumā pieviecot “Crystal Palace” ar 2:0. Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Gabriels Martineli, savukārt mača izskaņā Marks Gehi ieraidīja bumbu savos vārtos.

Francijā “Lyon” notikumiem bagātā spēlē pārspēja “Ajaccio” ar 2:1. Jau pirmā puslaika vidū komanda atradās vadībā ar 2:0, taču 27. minūtē tika noraidīts Entonijs Lopess, “Lyon” paliekot mazākumā. Ar to mājinieku problēmas nebeidzās – četras minūtes vēlāk uz viņu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Tomass Mangani. Pirmā puslaika beigās arī “Ajaccio” palika desmit cilvēku sastāvā, atvieglojot uzdevumu “Lyon” vienībai.