“Bayern” Bundeslīgas titula aizstāvēšanu sāk ar grūtu uzvaru pār “Hoffenheim” (VIDEO)

24/08/2018 23:51

Jauno Vācijas Bundeslīgas sezonu ar panākumu iesākusi pēdējo sešu gadu čempione Minhenes “Bayern”, kas savā laukumā, uzvaras vārtus gūstot 82. minūtē, ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja pērnās sezonas trešās vietas īpašnieci “Hoffenheim”.

Mājinieki rezultātu atklāja 23. minūtē, kad pēc stūra sitiena bumbu ar galvu sāncenšu vārtos raidīja Tomass Millers. “Hoffenheim” pirmajās 45 minūtēs darbojās ļoti nepiekāpīgi un agresīvi, kā rezultātā līdz pārtraukumam dzeltenās kartītes jau bija saņēmuši četri dažādi viesu komandas spēlētāji. Savukārt puslaika izskaņā laukumu ar potītes savainojumu bija spiests pamest “Bayern” kluba franču pussargs Kingslijs Komans.

Spēles otrā cēliena sākumā “Hoffenheim” izdevās panākt izlīdzinājumu – ne bez veiksmes palīdzības soda laukumā ielauzās Ādams Salai, kurš tika garām nesekmīgi šajā epizodē nospēlējušajam Žeromam Boatengam un no itin asa leņķa raidīja bumbu Manuela Noiera sargātajā cietoksnī (1:1).

Neskatoties uz “Bayern” spiedienu, neizšķirts rezultāts saglabājās līdz pat 79. minūtei, kad par pārkāpumu pret Franku Riberī uz ciemiņu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitienu. To devās izpildīt Roberts Levandovskis, un kaut arī bumbu spēja atvairīts Olivers Baumans, pirmais pie tās pēc tam bija Arjens Robens, raidot to tīklā. Tomēr tiesneši pēc video atkārtojuma (VAR) noskatīšanās lika atkārtot “pendeli”, jo vairāki spēlētāji (tostarp Robens) jau bija ieskrējuši soda laukumā vēl pirms Levandovskis bija paguvis izpildīt sitienu.

Poļu snaiperis gan savu otro izdevību izmantoja nevainojami, sitot kreisajā apakšējā stūrī un ļaujot bavāriešiem izvirzīties priekšā ar 2:1. Mača 88. minūtē savus otros vārtus šovakar guva Millers, taču VAR lēma citādi, un vācieša darbībās tika saskatīta spēle ar roku. Bez trešajiem vārtiem gan “Bayern” neiztika, jo pamatlaika pēdējā minūtē tieši pēc Millera piespēles soda laukumā ielauzās un bumbu spēcīgi vārtos trieca Robens – 3:1.

Vācijas Bundeslīgas pirmā kārta ar sešām spēlēm turpināsies rītdien.