“Bayern” gūst četrus vārtus septiņās minūtēs; “Juventus” minimāli apspēlē “Roma”

18/10/2021 08:54
Seržs Gnabrī, Niklass Zīle

Vācija

Vakar pasaules spēcīgākajā futbola līgās notika vairākas spēles. Vācijas bundeslīgā graujošu uzvaru 5:1 izcīnīja Minhenes “Bayern”, kas jau pirmajā puslaikā dzēsa jebkādu intrigu mačā pret Leverkūzenes “Bayer”.

Minhenes kluba rindās rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Roberts Levandovskis, kurš pārtrauca savu četru sauso spēļu sēriju. Vēlāk “Bayern” septiņās minūtēs pamanījās gūt četrus vārtus, jo 30. minūtē 2:0 panāca Levandovskis, 34. minūtē 3:0 kļuva pēc Tomasa Millera gola, bet 35. un 37. minūtē divreiz izcēlās Seržs Gnabrī. Leverkūzenes kluba rindās otrajā puslaikā goda vārtus guva Patriks Šiks.

Otrajā bundeslīgas spēlē “Augsburg” cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Arminia Bielefeld”.

Itālija

A sērijā minimālu uzvaru, pateicoties Moiza Kīna vārtiem, guva Turīnas “Juventus”, kas ar 1:0 apspēlēja “Roma”, bet “Napoli” ar tādu pašu rezultātu pēc Viktora Ošimena raidījuma pārspēja “Torino”. Citās spēlēs neizšķirti cīnījās “Udinese” un “Bologna” (1:1), kā arī “Genoa” un “Sassuolo” (2:2), bet “Cagliari” ar 3:1 uzvarēja “Sampdoria”. Savukārt “Atalanta” ar 4:1 “Empoli”, Duvanam Zapatam kļūstot par pirmo kolumbieti, kurš guvis 100 vārtus Itālijas augstākajā līgā.

Spānija

Pārceltas tika Madrides “Real” un Bilbao “Athletic”, kā arī “Granada” un Madrides “Atletico” spēles, jo vairāki komandu spēlētāji nepaguva atgriezties no Pasaules kausa kvalifikācijas mačiem. Uzvaru tikmēr guva “Barcelona”, kas ar 3:1 uzvarēja “Valencia”. Uzvarētājiem vārtus guva Ansu Fati, Memfiss Depajs un Filipe Koutinju. Zīmīgi, ka Valensija jau piektajā minūtē pēc Hosē Gajas vārtiem panāca 1:0, taču pārsvaru nespēja nosargāt.

Vēl citās spēlēs “Osasuna” ar 2:1 uzvarēja “Villarreal”, “Sevilla” ar 1:0 pārspēja Vigo “Celta”, bet “Elche” ar 1:2 zaudēja “Rayo Vallecano”.

Anglija

Divi mači notika arī Anglijas premjerlīgā. Tur Vesthemas “United”, pateicoties Angelo Ogbonnas vārtiem, ar 1:0 uzvarēja Liverpūles “Everton”, bet Totenhemas “Hotspur” ar 3:2 pieveica Ņūkāslas “United”. Totenhemai vārtus guva Tangujs Ndombelē, Harijs Keins un Hjunmins Sons, bet Ņūkāslas rindās izcēlās Kalums Vilsons. Tāpat vienus vārtus mājiniekiem nodrošināja Ēriks Daiers, kurš bumbu 89. minūtē raidīja savos vārtos.

Francija

Vairākas spēles notika Francijas čempionātā. Divas noslēdzās ar rezultātu 1:1 (Bordo “Girondins” – “Nantes” un “Brest” – Reims”), kā arī divos mačos ar 1:0 minimāli uzvarēja “Troyes” (pret “Nice”) un “Montpellier” (pret “Lens”). Panākumus ar lielākiem rezultātiem guva “Rennes”, kas ar 3:0 sagrāva “Metz”, “Strasbourg”, kas ar 5:1 pieveica “St. Etienne”, un Marseļas “Olympique”, kas ar 4:1 tika galā ar “Lorient”.