“Bayern” mājās pret PSG ielaiž trīs vārtus UEFA ČL 1/4 fināla duelī

07/04/2021 23:53
PSG pret Minhenes

Šovakar tika aizvadītas divas cīņas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālos. Parīzes “Saint-Germain” (PSG) ar 3:2 viesos uzvarēja Minhenes “Bayern”, bet Londonas “Chelsea” ar 2:0 pieveica “Porto”.

Jau mača trešajā minūtē rezultātu atklāja Kilians Mbapē, bet 28. minūtē otros vārtus Parīzes vienībai atnesa aizsargs Markiņoss. Tikmēr pēc deviņām minūtēm pirmos vārtus mājinieku labā iesita Eriku Maksimu Šupo-Motings, kas ļāva Minhenes klubam puslaika pārtraukumā doties tikai ar vienu vārtu deficītu. Otrajā puslaikā aktīvāk laukumā darbojās Vācijas komandas spēlētāji, kas 60. minūtē vainagojās panākumiem, kad golu iesita Tomass Millers, bet 68. minūtē otro reizi mačā “Bayern” vārtsargu Manuelu Noieru pārspēja Mbapē, kaldinot PSG panākumu visā spēlē ar 3:2.

Jāpiezīmē, ka “Bayern” sastāvā bija vairāki nozīmīgi iztrūkumi. Ceļgala traumas dēļ nevarēja spēlēt uzbrukuma līderis Roberts Levandovskis, slimības dēļ laukumā nedevās Seržs Gnabrī, tāpat savainoti ir arī Duglašs Kosta un Korentēns Toliso. Tikmēr PSG šajā cīņā nepalīdzēja tādi vīri kā Mauro Ikardi, Marko Verati, Alesandro Florenci un Levens Kurzavā.

Citā duelī pirmā puslaika 32. minūtē precīzs bija “Chelsea” futbolists Meisons Maunts, bet 85. minūtē divu vārtu pārsvaru Londonas klubam panāca Benžamins Čilvels, ar ko bija pietiekami, lai Anglijas premjerlīgas vienība svinētu panākumu Portugālē pret “Porto”.

Vakar pārējos Čempionu līgas 1/4 finālu dueļos Mančestras “City”, pateicoties Fila Fodena vārtu guvumam 90. minūtē, ar rezultātu 2:1 savā laukumā apspēlēja Dortmundes “Borussia”, bet “Liverpool” viesos ar 1:3 atzina Madrides “Real” pārākumu.