“Bayern” neizmanto iespēju nodrošināt čempiontitulu, “Real” nespēj gūt vārtus

24/04/2021 23:52
Minhenes Bayern

Vācija

Minhenes “Bayern” klubs sestdien pēc zaudējuma Maincā vēl nenodrošināja Vācijas čempiones titulu. “Bayern” viesos piekāpās “Mainz” ar 0:2 (0:2).

Jau trešajā minūtē Bavārijas komanda nokļuva iedzinējas lomā, jo precīzs bija Jonatana Burkarta raidījums. 37.minūtē rezultāta starpību dubultoja Robins Kvaisons. Mājinieki vēl veica piecas maiņas un nopelnīja trīs dzeltenās kartītes, bet viesi atbildēja ar četrām maiņām un četrām dzeltenajām kartītēm, taču rezultāts mainījās tikai reizi. Mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē minheniešiem vārtus guva Roberts Levandovskis – 1:2.

Citā mačā divu medaļu tīkotāju cīņā “Wolfsburg” ar 0:2 (0:1) savā laukumā piekāpās Dortmundes “Borussia”. Viesi uzvaru nosargāja par spīti Džūdas Belighema otrajai dzeltenajai kartītei mačā un noraidījumam 59.minūtē. Abus vārtus 12. un 68.minūtē guva Ērlings Holanns.

“Freiburg” un “Hoffenheim” nospēlēja neizšķirti 1:1, “Union” svinēja uzvaru pār “Werder” ar 3:1, bet Leverkūzenes “Bayer” apspēlēja “Eintracht” ar 3:1.

Anglija

“Liverpool” nospēlēja neizšķirti ar “Newcastle” – 1:1. Jau trešajā minūtē Mohameds Salāhs atklāja rezultātu, tas gan izrādījās Liverpūles kluba vienīgais vārtu guvums spēlē. Kompensācijas laika otrajā minūtē pretinieki panāca izlīdzinājumu, tomēr tiesneši pēc VAR sistēmas izmantošanas vārtu guvumu atcēla. “Newcastle” gan nepadevās un trīs minūtes vēlāk izrāva neizšķirtu, atzīmējoties Džozefam Vilokam.

Londonas “Chelsea” pateicoties Timo Vernera vārtu guvumam 43. minūtē svinēja uzvaru pār “West Ham” ar 1:0. 83. minūtē Londonas kluba pretinieki palika mazākumā, līdz ar ko atspēlēties bija krietni apgrūtināta.

Savukārt “Sheffield United” ar 1:0 uzvarēja “Brighton”.

Francija

Parīzes “Saint-Germain” atgriezās pirmajā vietā, ar 3:1 uzvarot “Metz”. Divus vārtus galvaspilsētas vienības labā guva Kilians Mbapē, savukārt mača beigās punktu pielika Mauro Ikardi, realizējot 11 metru soda sitienu. Vienīgos vārtus “Metz” labā guva Fabjēns Santonzs.

Pie panākuma tika arī “Brest” – 2:1 pret “St.Etienne”.

Spānija

Madrides “Real” nespēja gūt vārtus pret “Betis”, spēlei noslēdzoties ar 0:0. Citos mačos “Elche” ar 1:0 uzvarēja “Levante”, “Valladolid” nospēlēja neizšķirti ar “Cadiz” – 1:1, arī “Valencia” un “Alaves” spēlē uzvarētāja netika noskaidrota – 1:1.

Itālija

“Genoa” ar 2:0 pieveica “Spezia”, “Parma” rezultatīvā cīņā ar 3:4 piekāpās “Crotone”, bet “Sassuolo” pietika ar vieniem vārtiem, lai pārspētu “Sampdoria” – 1:0.