“Bayern” nespēj atspēlēties un piedzīvo neveiksmi pret “Augsburg”

19/11/2021 23:56
Minhenes

Šodien Vācijas bundeslīgā tika aizvadīta viena spēle. Tajā līgas līdervienība Minhenes “Bayern” ar rezultātu 1:2 piedzīvoja otro zaudējumu šajā bundeslīgas sezonā, bet “Augsburg” tika pie trešās uzvaras.

Visi vārti šajā duelī tika gūti pirmajā puslaikā. 23. minūtē vadībā “Augsburg” izvirzīja dāņu aizsargs Mads Pedersens, bet pēc 13 minūtēm pārsvaru palielināja pussargs Andrē Hāns. Tikmēr divas minūtes vēlāk vienus vārtus “Bayern” atguva polis Roberts Levandovskis, bet mača turpinājumā Vācijas superklubam neizdevās atspēlēties, ciešot neveiksmi.

Savukārt Francijas “Ligue 1” čempionātā “Monaco” mazākumā spēja atspēlēties pret “Lille”, nospēlējot neizšķiri 2:2. “Lille” labā abus vārtus jau pirmajā iesita Džonatans Deivids, vienus no tiem gūstot ar 11 metru soda sitienu, bet 41. minūtē deficītu samazināja Krepina Diatas precīzais sitiens. 78. minūtē otro dzelteno kartīti mačā saņēma “Monaco” aizsargs Strahinja Pavlovičs, bet jau pēc piecām minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca Visams Ben Jeders.

Spānijas “La Liga” turnīrā ar bezvārtu neizšķirtu noslēdzās “Levante” un Bilbao “Atletico” duelis. “Levante” šosezon vēl nav izcīnījusi panākumu “La Liga” čempionātā un ar septiņiem punktiem atrodas priekšpēdējā pozīcijā. Bilbao klubs pašlaik atrodas septītajā vietā tabulā, 13 dueļos iegūstot 19 punktus.