“Bayern” pagarina līgumu ar ilggadēju vienības spēlētāju

Tomass Millers, sportazinas.com
Tomass Millers | Foto: Minhenes "Bayern"

Vācijas futbola flagmanis Minhenes “Bayern” otrdien parakstījis līgumu ar ilggadējo kluba spēlētāju Tomasu Milleru, kā rezultātā futbolists vienībā paliks līdz pat 2023.gadam.

Millers Minhenes kluba sistēmai pievienojās jau desmit gadu vecumā, bet debiju lielajā komandā piedzīvoja 2009.gadā. Viņa līdzšinējais līgums noslēgtos nākamgad, taču tagad zināms, ka futbolists Minheni nepametīs līdz pat 2023.gadam.

“Esam gandarīti, ka spējām panākt vienošanos ar Tomasu,” teica kluba sporta direktors Hasans Salihamidzičs. “Tomass ir īpašs spēlētājs, kurš ar laiku jau kļuvis par kluba simbolu gan mums, gan arī faniem. Viņš ir patiess līderis, kurš ar “Bayern” spējis sasniegt ļoti daudz.”

Gandarījumu par līguma pagarināšanu pauda arī pats Millers. “Šī komanda man nav tikai darba devējs. Šeit mīt mana kaisle pret spēli. Esmu priecīgs, ka varēšu šeit pavadīt vēl divus gadus, kuros atdošu visus savus spēkus laukumā,” teica 30 gadus vecais uzbrucējs.

Millers karjeras laikā ar “Bayern” astoņas reizes izcīnījis bundeslīgas titulu, vēl piecas uzvaras gūtas Vācijas kausā, bet 2013.gadā izdevās svinēt panākumu UEFA Čempionu līgā. Tāpat viņš 2014.gadā ar Vācijas izlasi uzvarēja Pasaules kausā.

Pagājušajā gadā Millers un vēl daži ilggadējie Vācijas izlases futbolisti visai negaidīti tika atskaitīti no izlases. Šādu lēmumu pieņēma galvenais treneris Joahims Lēvs, kurš pauda vēlmi “atsvaidzināt” komandas sastāvu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par