“Bayern” pirmajā spēlē pēc pārtraukuma zaudē punktus

21/01/2023 00:01
Minhenes

Pirmā Vācijas bundeslīgas spēle pēc ziemas pārtraukuma, kurā spēlēja Minhenes “Bayern” un “Lepzig” futbolisti, piektdien noslēdzās neizšķirti. Mačs Leipcigā beidzās ar rezultātu 1:1 (0:1).

Saistībā ar Pasaules kausa finālturnīru bundeslīga ziemas pārtraukumā devās jau pirms novembra vidus pēc 15.kārtas spēlēm. Piektdien meistarsacīkstes atsākās ar līderes “Bayern” un trešās vietas turētājas “Leipzig” dueli.

Spēles 30.minūtē aizmugures situācijas dēļ Leonam Goreckam netika ieskaitīts vārtu guvums, taču septiņas minūtes vēlāk bavārieši panāca 1:0. Pēc Serža Gnabrī piespēles no kreisās malas uz tālo vārtu stabu Ēriks Maksims Šupo-Motings trīs pretinieku ielenkumā izdarīja precīzu sitienu. Otrā puslaika sākumā, 52.minūtē, pēc Andrē Silvas piespēles sitienu ar galvu izdarīja Dominiks Soboslai, kura raidītās bumbas lidojuma virzienu vārtu priekšā pielaboja Marcels Halstenbergs – 1:1.

“Bayern” vārtu drošība tika uzticēta šonedēļ no Menhengladbahas “Borussia” iegādātajam vārtsargam Janam Zommeram, bet rezervē bija Svens Ulraihs. Minhenes komandas pamatvārtsargs Manuels Neiers pēc Pasaules kausa finālturnīra, atpūšoties kalnos, guva smagu traumu, kā dēļ viņam šī sezona ir beigusies.

“Bayern” ar 35 punktiem 16 spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, par pieciem punktiem apsteidzot 15 mačus aizvadījušo “Freiburg”. Vēl punkts mazāk ir “Leipzig” futbolistiem.