“Bayern” “samaļ miltos” “Borussia” un atgūst Bundeslīgas līderpozīciju (VIDEO)

06/04/2019 21:53

Vācijas Bundeslīgas čempionātā Minhenes “Bayern” sestdien savā laukumā ar 5:0 (4:0) neatstāja nekādu variantu sīvākajai konkurentei Dortmundes “Borussia”.

Pirmajā puslaikā “Bayern” pamanījās gūt četrus vārtus – precīzi bija Matss Hummelss, Roberts Levandovskis, Havi Martiness un Seržs Gnabrī. 89.minūtē Levandovskis ar saviem otrajiem vārtiem pielika punktu mačam – 5:0.

“Bayern” tagad atguvusi vadību Bundeslīgas kopvērtējumā, kas palielināja komandas izredzes izcīnīt septīto Vācijas čempiontitulu pēc kārtas.

Citā mačā “Leipzig” izbraukumā ar 4:2 (1:2) pārspēja Leverkūzenes “Bayer” un uzlaboja savas izredzes kvalificēties nākamās sezonas UEFA Čempionu līgai.

Sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Frankfurtes “Eintracht” komanda, kas viesos ar 2:1 (1:1) pieveica Gelzenkirhenes “Schalke 04”. Spēles izskaņa izvērtās dramatiska, jo uz mājinieku vārtiem pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Luka Jovičs.